„The Kolors“ surengs koncertą Vilniuje

Vilniaus naujienos

2025 m. balandžio 5 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ įvyks italų poproko grupės „The Kolors“ pasirodymas, kuris bus dalis jų pirmojo europinio koncertinio turo. Šis turas prasidės jau šią gegužę ir apims koncertus Šveicarijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Belgijoje, Latvijoje, Estijoje bei kitose šalyse.

„The Kolors“, populiariausi dėl jų superhito „Italodisco“, kuris užėmė aukščiausias vietas Lietuvos radijo stočių topuose ir muzikos klausymosi platformose, savo gerbėjus žada pradžiuginti ne tik šiuo hitu. Koncerto metu bus galima išgirsti ir naujausius grupės kūrinius „Un Ragazzo Una Ragazza“, „Everytime“, „Frida (mai, mai, mai)“, „Pensare male“ bei kitus hitus iš visų trijų studijinių albumų.

Bilietai į šį išskirtinį renginį bus prieinami nuo balandžio 26 d., 10 val. ryto per Bilietai.lt platformą.

Grupę „The Kolors“ sudaro vokalistas ir gitaristas Antonio „Stash“ Fiordispino, būgnininkas Alex Fiordispino ir bosistas Dario Iaculli. Pradėję savo karjerą Milano klubuose, „The Kolors“ greitai išaugo į tarptautinį fenomeną, ypač po to, kai 2015 m. tapo Italijos talentų šou „Amici“ nugalėtojais. Jų singlas „Everytime“ iš albumo „Out“ tapo itin populiarus, o 2023 m. išleistas hitas „Italodisco“ susilaukė 220 milijonų perklausų ir tapo vienu iš dažniausiai ieškotų kūrinių „Shazam“ platformoje.

2024 m. vasarį išleista daina „Un Ragazzo Una Ragazza“ pratęsė grupės sėkmių seriją, įtvirtindama jų vietą poproko scenoje. Šis koncertas Vilniuje neabejotinai taps vienu iš 2025 metų muzikinių įvykių, kuris pritrauks ne tik lietuvių, bet ir tarptautinę publiką, trokštančią patirti itališką muzikinį temperamentą ir energiją.

Pagal madeinvilnius.lt pranešimą