Kim Jong Unas seksualinis maniakas?

Pasaulio naujienos

Šiaurės Korėjos perbėgėlė Yeonmi Park atskleidžia šokiruojančias detales apie Kim Jong Uno valdymo metodus, teigdama, kad Šiaurės Korėjos diktatorius kasmet renka 25 merginas į vadinamąjį „malonumų būrį“, kurios yra priverstos tarnauti jo asmeniniams malonumams. Šis pasakojimas atskleidžia niūrų vaizdą apie šalies uždarą ir kontroliuojamą visuomenę.

30-metė Park, šiuo metu gyvenanti JAV ir dirbanti YouTube platformoje, teigė, kad Šiaurės Korėjos valdžios institucijos itin atidžiai ir griežtai renka merginas: jas verbuoja mokyklose, o atrinkusias laukia medicininė apžiūra, skirta patikrinti jų nekaltybę. Pasak Park, merginos yra mokomos patenkinti vyriškąsias ambicijas, o jų gyvenimo tikslas tampa vienintelis – malonumai.

Atskleista, kad „malonumų būrys“ yra suskirstytas į tris skyrius: masažo, dainavimo bei šokio ir intymios bendravimo su diktatoriumi ir aukštesniais pareigūnais grupes. Park teigė išvengusi šio likimo dėl šeimos statuso, kadangi jos šeimos nariai pabėgo iš Šiaurės Korėjos.

Vis dėlto, Park taip pat minėjo, kad daugelis šeimų Šiaurės Korėjoje netgi pritaria tokiam merginų verbavimui, vildamiesi, kad tai suteiks jų vaikams geresnes gyvenimo sąlygas. Tačiau, pasak jos, šios privilegijos trunka tik iki merginų dvidešimtmečio, po to jas dažnai ištrėmia ir išteka už Kim Jong Uno asmens sargybinių.

Park kritiškai vertina šiuos procesus ir teigia, kad tai – ilgalaikė praktika, kuriai skiriamas didelis prioritetas. Skirtingai nuo jos tėvo, Kim Jong Il, kuris mėgo kitokio tipo moteris, dabartinis lyderis teikia pirmenybę lieknesnėms ir aukštesnėms moterims.

Yeonmi Park tapo garsia dėl savo pasakojimų apie gyvenimą Šiaurės Korėjoje, kurie atrado platų auditoriją ir susilaukė tiek palaikymo, tiek kritikos. Kritikai, tokie kaip Melburno universiteto Korėjos studijų profesorius Jay Song ir žurnalistė Ann Jolley, kartais kelia abejones dėl pasakojimo autentiškumo, atsižvelgiant į faktų neatitikimus ir galimas prisiminimų klaidas.

Šie pasakojimai atskleidžia tik nedidelę dalį sudėtingos ir paslaptingos Šiaurės Korėjos realijų, kurios dažnai lieka paslėptos nuo pasaulio akių. Park ir toliau yra aktyvi visuomenės narė ir naujai tapusi JAV piliete, dalijasi savo patirtimis ir bandydama atkreipti dėmesį į visą situaciją.

Pagal dailymail.co.uk
Foto Andrea De Santis