Susitikime Šnipiškėse!

Vilniaus naujienos

Vilniaus Šnipiškių rajonas pasipildė dar viena nauja erdve, skirta miestiečių susibūrimams ir šeimų laisvalaikiui. Tarp Kintų ir Giedraičių gatvių, 84 arų plote, kur anksčiau stovėjo garažai, iškilmingai atidaryta bendruomenės lauko renginių erdvė, kurioje įrengtos sporto aikštelės, vaikų žaidimų zonos, originalus pasivaikščiojimų takas – tiltas, ir terasos su sėdėjimo vietomis.

Atradienį, balandžio 16 dieną, 18 valandą vyks iškilmingas šios erdvės atidarymo renginys. Renginio metu gyvai koncertuos folko dvasios muzikos grupė „Kūjeliai“. Tai puiki proga mėgautis kokybiška muzika ir bendruomenės draugija. Vaikai kviečiami įtraukti į įvairias veiklas, tokių kaip piešimas ir dalyvavimas muilo burbulų šou. Be to, visi lankytojai galės mėgautis karštais vaflių ir karštų gėrimų skoniais.

Norintys geriau pažinti Šnipiškių rajoną, kviečiami į nemokamą ekskursiją, kuri prasidės prieš pat atidarymą – 17.30 val. Ekskursija prasidės Drakono pievoje, šalia Medinių Šnipiškių žemėlapio. Tai puiki proga sužinoti daugiau apie šį unikalų Vilniaus kampelį. Ekskursijai būtina išankstinė registracija.

Ši nauja erdvė tikiuosi tapti traukos centru tiek vietiniams gyventojams, tiek miesto svečiams, siūlantiems įvairias veiklas ir pramogas visai šeimai. Nepraleiskite progos pirmieji išbandyti naująją aikštę ir praleisti kokybišką laiką kartu su artimaisiais.

Pagal vilniaus miesto savivaldybės pranešimą