Kinija skelbia naujas priemones palengvinti sienų atsivėrimą ir skatinti tarptautinius mainus

Pasaulio naujienos

Kinijos nacionalinė imigracijos administracija (NIA) paskelbė naujas priemones, skirtas palengvinti tarptautinius mainus ir padaryti keliones į Kiniją bei iš jos patogesnes. Šios priemonės apima dokumentų tvarkymo supaprastinimą, verslo vizų galiojimo laiko pratęsimą ir turistų poreikių tenkinimą. Tai yra žingsnis siekiant didesnio atvėrimo ir glaudesnio bendradarbiavimo su kitomis šalimis.

Viena iš svarbių naujovių yra tai, kad 16 metų ir vyresni Kinijos gyventojai, išskyrus valstybės tarnautojus ir aktyviosios karinės tarnybos kariškius, galės atnaujinti ir išduoti kelionės dokumentus į Honkongą, Makao ir Taivaną internetu. Tai palengvins keliones ir sumažins administracines kliūtis.

Be to, bus pratęstas verslo vizų galiojimas į Honkongą ir Makao iš Kinijos žemyninės dalies gyventojams iki 14 dienų. Tai suteiks verslininkams daugiau laiko vykdyti sandorius ir bendradarbiauti su šiais regionais.

Šios priemonės yra vertinamos kaip svarbus žingsnis skatinant verslo ir žmonių mainus tarp Kinijos žemyninės dalies ir Honkongo bei Makao. Tai padės plėtoti ekonomiką, didinti turizmo srautus ir stiprinti bendradarbiavimą šiose srityse.

Be to, naujos politikos dalis yra skirta pritraukti aukšto lygio talentus ir suteikti jiems palankias sąlygas veikti Honkonge ir Makao. Tai gali prisidėti prie šių regionų ekonominio ir socialinio vystymosi bei padėti jiems išlaikyti ilgalaikį stabilumą ir klestėjimą.

Šios priemonės yra palankios ne tik Kinijos vidaus plėtrai, bet ir tarptautiniams mainams bei bendradarbiavimui su kitomis šalimis. Jos suteiks daugiau galimybių verslui, turizmui ir žmonių judėjimui, kurių rezultatas bus glaudesnis bendradarbiavimas ir tvarus ekonominis vystymasis.

Pagal globaltimes.cn
Foto Christian Lue