Kviečia TV bokštas

Vilniaus naujienos

AB „Lietuvos radijo ir televizijos centras“ praneša apie išskirtinį renginį, kuris įvyks antradienį, į naujų erdvių atidarymo šventę Vilniaus televizijos bokšte. Renginys pristatys dvi naujas erdves: bistro-barą „TOLIAI“ ir posėdžių salę „DEBESYS“.

Aukščiausiame Lietuvos statinyje, 67 aukšte, duris atvers bistro-baras „TOLIAI“, kuris užims 333 kvadratinius metrus. Ši erdvė siūlys ne tik malonius gastronominius potyrius, bet ir nepakartojamą vaizdą į Vilniaus miestą. Virš,68 aukšte, bus pristatyta ekskliuzyvinė posėdžių salė „DEBESYS“, kurią papildys poilsio kambariai. Šios patalpos skirtos nedidelės apimties renginiams, investuotojų susitikimams ir valdybų posėdžiams, siūlydamos optimalias sąlygas tiek darbui, tiek poilsiui.

,,Paukščių take“ iki metų pabaigos vyks rekonstrukcija. Jos metu bus atnaujinta besisukanti platforma, pakeisti langai, atnaujintas interjeras. Restoranas taps šiuolaikišku ir atitiks šiandienos lankytojų poreikius, kad svečiai galėtų mėgautis ne tik maistu, bet ir įspūdingu panoraminiu vaizdu.

AB „Lietuvos radijo ir televizijos centras“ kviečia žurnalistus ir visus suinteresuotus asmenis apsilankyti atidarymo renginyje, kuris žada būti ne tik naujų pradžių simbolis, bet ir puiki proga susipažinti su naujausiomis tendencijomis pramogų ir verslo susitikimų industrijose.

Parengta pagal telecentro pranešimą