Vilniuje naujas paplūdimys

Naujoji Vilnia/Vilniaus naujienos

Vilniuje netrukus atsiras nauja erdvės oazė miestiečiams – paplūdimys. Šis naujas paplūdimys, skirtas visuomenei, siekia atnešti atsinaujinančią erdvę miesto gyventojams, kurie ilgisi atsipalaidavimo ir pramogų netoli nuo namų.

Naujas paplūdimys bus įsikūręs netoli Vilniaus centro, suteikdamas galimybę miestiečiams patirti jūros džiaugsmą nepaliekant miesto. Tai bus puiki alternatyva tiems, kurie nori pasimėgauti saulės spinduliais ir smėlio takais, bet neturi galimybės vykti į pajūrį.
Paplūdimys bus Naujojoje Vilnioje, Vilnios upėje. Atnaujinta infrastruktūra, galbūt bus įrengtos papildomos žaidimo aikštelės.

Ši nauja atvira erdvė siekia skatinti sveiką gyvenseną ir praturtinti miesto infrastruktūrą. Paplūdimio kompleksas bus aprūpintas ne tik smėlio
pliažu ir poilsio zoaų, bet ir sporto aikštelėmis, vaikų žaidimo aikštelėmis, bei rekreacinėmis vietomis visai šeimai.

Šis projektas sulaukė didelio susidomėjimo iš miesto gyventojų, kurie ilgisi naujų vietų atsipalaidavimui ir socializacijai su šeima bei draugais. Daugelis tikisi, kad šis naujas paplūdimys taps populiariu poilsio ir pramogų centru, pritraukiančiu ne tik vietinius gyventojus, bet ir turistus iš kitų Lietuvos miestų bei užsienio šalių.

Parengta pagal diena.lt
Foto Evi Radauscher