„Wizz Air“ atšaukia skrydžius iš Lietuvos

Vilniaus naujienos

Aviakompanija „Wizz Air“ neseniai patyliukais panaikino skrydžius iš Lietuvos į šešis Europos miestus, dėl ko keliautojams teks ieškoti alternatyvių kelionės maršrutų. Du skrydžiai buvo atšaukti iš Vilniaus, o likę keturi – iš Kauno. Šis sprendimas buvo priimtas susidūrus su lėktuvų variklių gedimais, kurie tapo visoje Europoje iškilusia problema „Wizz Air“ operacijoms.

Bendrovė šiuo metu vykdo lėktuvų variklių patikrinimus, siekdama užtikrinti saugų skrydžių vykdymą. Tačiau šie patikrinimai lėmė būtinybę panaikinti kelis skrydžių maršrutus, įskaitant skrydžius iš Vilniaus į Nicą ir Reikjaviką bei iš Kauno į Nicą, Bergeną, Alesundą ir Stavangerį. Dabar bendrovės svetainėje nebėra galimybės įsigyti bilietų šiomis kryptimis, nors kai kuriose jos dalyse informacija dar nebuvo atnaujinta.

Nepaisant to, kad „Wizz Air“ viešai neinformavo apie skrydžių atšaukimą, keleiviai, kurie jau įsigijo bilietus nurodytomis kryptimis, buvo informuoti apie šiuos pokyčius SMS žinute. Šis veiksmas kelia klausimus apie aviakompanijos bendravimą su klientais ir pasiruošimą spręsti tokio masto problemas.

Keliautojams, planavusiems keliones į šiuos miestus, rekomenduojama atidžiai stebėti naujienas ir ieškoti alternatyvių skrydžių arba kelionės būdų. Taip pat svarbu kreiptis į aviakompaniją dėl galimų kompensacijų arba bilietų keitimo į kitas datas ar maršrutus.

„Wizz Air“ susidūrimas su techninėmis problemomis ir tolesnis skrydžių atšaukimas pabrėžia aviakompanijų veikloje svarbų saugumo aspektą. Tai taip pat primena keleiviams apie galimybę susidurti su netikėtais pokyčiais kelionės planuose ir būtinybę turėti atsarginį planą.
Parengta pagal madeinvilnius.lt