Palepinkime savo odą

Vilniaus naujienos

Grožio ir jaunatviškumo išlaikymas yra aktualus klausimas tiek moterims, tiek vyrams. Viena iš efektyviausių šiandienos grožio industrijos siūlomų procedūrų yra biorevitalizacija, kuri dažnai lyginama su mezoterapija dėl jų poveikio atjauninant odą. Abi procedūros yra skirtos odos būklės gerinimui, tačiau jų poveikis, naudojamos medžiagos ir procedūrų eiga skiriasi.

Hialurono rūgšties svarba

Pagrindinis biorevitalizacijos ir mezoterapijos komponentas yra hialurono rūgštis. Tai yra svarbus jungiamojo audinio elementas, kuris padeda išlaikyti odos drėgmės balansą ir suteikia jai jaunatvišką elastingumą. Jaunatviškoje odoje hialurono rūgšties yra gausu, bet su amžiumi jos kiekis mažėja, dėl ko oda pradeda sausėti ir atsiranda raukšlės.

Biorevitalizacijos procedūra

Biorevitalizacija yra neinvazinis būdas papildyti hialurono rūgšties atsargas odoje. Procedūros metu į odą įšvirkščiamos nedidelės hialurono rūgšties dozės, kurios skatina odos atsinaujinimą ir elastingumo grąžinimą. Po keleto procedūrų (paprastai 3-4) oda tampa elastingesnė, pagerėja jos spalva, išsilygina smulkios raukšlės ir gerėja odos struktūra.

Mezoterapija

Mezoterapija, kita vertus, yra procedūra, kurios metu į odą taip pat įšvirkščiamos įvairios medžiagos, priklausomai nuo odos problemų. Tai gali būti vitaminų, mineralų, augalinių ekstraktų ir kitų naudingų medžiagų mišiniai. Mezoterapijos tikslas yra sprendžiamos konkrečios odos problemos, o procedūrų skaičius gali siekti iki dešimties.

Kada reikėtų rinktis biorevitalizaciją?

Biorevitalizacija ypač tinka kovojant su odos sausėjimu, suglebimu, smulkiomis raukšlėmis, taip pat kenčiant nuo nepilnavertės mitybos ar laisvųjų radikalų poveikio. Ji yra efektyvi prevencinė priemonė prieš odos senėjimą ir gali būti naudinga žmonėms, kurie nori atkurti odos jaunatviškumą ir spindesį.
Tiek biorevitalizacija, tiek mezoterapija yra vertingos procedūros, siekiant išlaikyti odos grožį ir sveikatą. Pasirinkimas tarp šių dviejų procedūrų turėtų būti priimtas atsižvelgiant į asmenines odos poreikius, problemų pobūdį ir norimus pasiekti rezultatus. Svarbiausia yra pasitarti su dermatologu arba kvalifikuotu grožio specialistu, kuris padės nustatyti, kuri procedūra geriausiai atitiktų jūsų odos būklę ir lūkesčius.

Foto Scott Butcher