Vilnius- „kamsčių miestas“

Vilniaus naujienos

Nuo ketvirtadienio sningant Vilniuje ir toliau stringa eismas, formuojasi spūstys, apie slidžius kelius vairuotojai vieni kitus įspėja ne tik keliaudami užmiestyje, bet ir mieste.

Lietuvos automobilių kelių direkcija informuoja, kad Lietuvoje magistraliniai keliai daugiausia šlapi, tačiau vietomis šiaurės vakarų, pietryčių ir pietų Lietuvoje provėžoti, padengti pažliugusiu sniegu.

Krašto ir intensyviausi rajoniniai keliai beveik visoje šalyje provėžoti, vietomis, ypač šiaurės vakarų, pietryčių ir pietų Lietuvoje, padengti pažliugusio ar prispausto sniego sluoksniu.
Pietvakarių, vakarų ir šiaurės ir šiaurės rytų Lietuvoje vietomis plikledis. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai visoje šalyje provėžoti, slidūs, daug kur padengti pažliugusio, prispausto, puraus sniego sluoksniu. Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau vairuotojų prašome atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo. Didžiojoje šalies dalyje sniegas, šlapdriba, tik vakarų Lietuvoje ir Šiaulių apskrityje be kritulių. Oro temperatūra nuo 2 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Dieną eismo sąlygas vietomis sunkins plikledis!