Meilei visada yra nauja pradžia- taip teigia Eurovizijos atrankoje dalyvaujanti Agnė.

Vilniaus naujienos

Jau šį šeštadienį nacionalinės „Eurovizijos“ antrosios atrankos scenoje išvysime naują veidą – klasikinio dainavimo atstovę Agnę. Atrankoje ji pristatys dainą anglų kalba „New Start“ .
Daina tikrai skirsis nuo kitų konkursinių dainų, nes bus atliekama operiniu išpildymu.
Daina perteiks atlikėjos patirtus išgyvenimus.

Daina „New Start“ – pirmoji dainininkės kurta daina Daina. Kaip ji atvirauja, šis kūrinys – jos pirmoji meilė, visa širdis, siela ir net daugiau sudėta į ją.

„Būsiu atvira – į šią dainą įdėjau savo vieną gražiausių gyvenimo istorijų ir ją išreiškiau tiek per tekstą, tiek per melodijas. Kiekviename garse yra tam tikra simbolika, kuri dar labiau perteikia tą istoriją, tą Naują Pradžią.

Jeigu trumpai – ši daina yra apie tikėjimą, ieškojimą ir pagaliau surastą, išlauktą, išmelstą tikrą meilę. „Eurovizijos“ scenoje bandysiu perteikti tą idėją, kad net jei ir visas pasaulis aplink tave griūna, jeigu eini į šviesą, į savo tikslą, tu ten ir nueisi, o visos patirtos kančios bus vertos to galutinio rezultato.
Apibendrinant, tai „Nauja Pradžia“, kuri yra pilna šviesos, vidinės ramybės ir nuoširdaus džiaugsmo“, – dainos žinute dalinasi atlikėja.

Eurovizijos atrankoje Agnė pasirodys 9-u numeriu.

Kviečiame balsuoti.