Renginiai Motinos dienai

Lietuvos naujienos

Kasmet artėjant Motinos dienai, vyrai ir vaikai visoje Lietuvoje ieško idėjų, kaip nuoširdžiai ir kūrybingai padėkoti savo Mamoms už rūpestį, meilę ir kantrybę. Šiemet šventinį savaitgalį žada būti ypatingai šiltas ir malonus, o šalies miestuose ir miesteliuose vyks įvairūs Mamoms skirti renginiai.

Pakruojo dvare – Tulpių ir pavasario gėlių festivalis
Visą savaitę Pakruojo dvare vyksta Tulpių ir pavasario gėlių festivalis, kurio kulminacija – penki milijonai žiedų, sudėti į didžiausią puokštę Mamai. Festivalio metu vyksta ne tik gėlių apžiūrėjimas, bet ir kamerinės muzikos ansamblio koncertai, vykstantys žvakių šviesoje, kurie kuria nepakartojamą atmosferą.

Vilniaus rotušėje – koncertas „Tau, mama“
Vilniaus rotušėje šeštadienio vakarą vyks jau tradicinis Lietuvos simfoninio pučiamųjų orkestro koncertas, kuris šiemet pristatys ypatingą programą. Čia bus galima išgirsti populiariosios klasikos kūrinius bei žymių operaų ir miuziklų arijas, atliekamas Edmundo Seiliaus ir Kristinos Zmailaitės dueto.

Trakų Vokėje – „Muzikinė staigmena mamai“
Trakų Vokės dvare šeštadienio vakarą vyks jausmingas koncertas, kurį mamoms dovanoja dainininkas Martynas Vilius ir fortepijono virtuozas Leonidas Mieldažis. Koncerte skambės tiek lietuviški, tiek tarptautiniai hitai.

Kauno valstybinėje filharmonijoje – nemokamas koncertas
Sekmadienį Kauno valstybinėje filharmonijoje vyks nemokamas koncertas, skirtas visoms Mamoms. Kauno miesto simfoninis orkestras, vadovaujamas maestro Constantine Orbelian, atliks gražiausias arijas ir duetus, o jų pasirodymus papildys jaunieji operos solistai.

Kauno Teatro klube – „Baladės Mamai“
Kauno Teatro klube Motinos dieną vyks ypatingas renginys, kurio metu Vytenis Danielius ir Austėja Guiskytė atliks romantiškas balades, skirtas Mamoms. Koncerto metu skambės lietuviškos dainos, tango ir prancūziški kūriniai.

Panevėžyje – šventinis koncertas
Panevėžio muzikiniame teatre grupė „El Fuego“ kartu su miesto orkestru surengs šventinį koncertą, kurį ves dirigentas Martynas Bražas. Renginys žada būti šviesus ir įsimintinas.

Be to, kitos Lietuvos savivaldybės taip pat rengia įvairius koncertus, poezijos skaitymus ir kitas veiklas Mamoms. Tuo tarpu Druskininkai ir Palanga siūlo išskirtinę galimybę – pakviesti mamą į pasimatymą, kuris bus pilnas meilės ir dėkingumo.

Šiais renginiais Lietuva parodo, kaip svarbu yra branginti ir švęsti motinystę, o artėjant Motinos dienai, šie renginiai tampa puikia proga parodyti Mamoms, kiek jos mums reiškia.
Parengta pagal elta.lt
Foto Edward Howell