Gaisras Medininkų pasienio kontrolės punkte

Lietuvos naujienos

Vilniaus rajone, Medininkų pasienio kontrolės punkte, ketvirtadienio naktį kilo didelis gaisras, apėmęs Vilniaus teritorinės muitinės angarą. Naktį ugnis ėmė plisti iš automobilio, kuris tuo metu buvo tikrinamas dėl kontrabandinių cigarečių.

Per gaisrą nukentėjo vienas muitinės darbuotojas, o kiti spėjo ištrūkti iš pavojingos zonos. Įvykio vietoje nedelsiant buvo mobilizuotos atitinkamos gelbėjimo pajėgos. Iš viso gaisrą gesino aštuonios autocisternos, du autokopėčių automobiliai ir štabo automobilis.

„Porsche Cayenne“ automobilyje slėptos cigaretės visiškai užgesintas tik 6.49 val. ryto. Tačiau ugniagesiai tebebuvo įvykio vietoje, atliekant baigiamuosius darbus, įskaitant konstrukcijų ardymą ir jų perliejimą vandeniu.

Nors pagrindinė gaisro priežastis buvo greitai nustatyta, muitinės atstovai pažymėjo, kad detalus incidento tyrimas tebevyksta. Padaryti nuostoliai yra žymūs, įskaitant sudegusį patikrinimo angarą bei dalį administracinio pastato.

Nepaisant įvykio, Medininkų pasienio kontrolės punktas vėl atnaujino savo veiklą. Nuo 13.30 val. buvo atnaujintas lengvųjų automobilių eismas iš Baltarusijos į Lietuvą. Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas informavo, kad transporto priemonės ir asmenys dabar tikrinami įprasta tvarka.

Parengta pagal lrt.lt
Foto Ozzie Stern