Vilniuje įvyks tarptautinė „DevOps Days Vilnius 2024“ konferencija

Lietuvos naujienos/Vilniaus naujienos

Rugsėjo 10-12 dienomis Vilniaus technologijų miestelyje „Cyber City“ vyks antroji tarptautinė „DevOps Days Vilnius 2024“ konferencija. Šis renginys pritrauks pranešėjus iš viso pasaulio, suteikiant puikią proga IT profesionalams megzti naujas pažintis, dalintis patirtimi ir dalyvauti dirbtuvėse.

„DevOps Days“ yra globalus konferencijų tinklas, vykstantis nuo Brazilijos iki Japonijos, įkurtas DevOps bendruomenių. Lietuvoje šią konferenciją organizuoja „DevOps Days“ asociacija, į kurią įeina atstovai iš tokių įmonių kaip „DevoTeam“, „InKodus“, „Mambu“ ir „Cognizant“, ši pastaroji yra ir pagrindinė šio renginio rėmėja.

DevOps – tai IT praktikos, jungiančios programinės įrangos kūrimą su IT operacijomis, kurios yra itin svarbios šiuolaikiniame greitai kintančiame technologijų pasaulyje. „Per pandemiją manyta, kad tradicinės IT konferencijos išnyks ar pasikeis. Tačiau poreikis tiesioginiam bendravimui ir naujienoms išliko stiprus,“ teigia „Cognizant“ DevOps praktikų vadovas Marius Guobys, vienas iš renginio organizatorių.

Konferencija taip pat išsiskiria griežta nekomercine politika – visos surinktos lėšos skiriamos tik renginio organizavimui, neleidžiant komercinėms įmonėms daryti įtakos turiniui. Tai garantuoja aukštos kokybės pranešimų ir diskusijų įvairovę.

Tarp šiųmetinių aktualijų – dirbtinis intelektas, automatizacija, kibernetinis saugumas, konteinerizacija. Taip pat numatyti diskusijų klubai ir pusdienio dirbtuvės, kurių temas organizatoriai skelbs artimiausiu metu.

„Renginys ne tik suteikia galimybę išgirsti ir pasidalinti žiniomis, bet ir yra puiki vieta susitikti su bendraminčiais,“ – sako M. Guobys, kviečiantis IT entuziastus ir profesionalus prisijungti prie šios bendruomenės ir kartu tobulėti.

Konferencija „DevOps Days Vilnius 2024“ vyks rugsėjo 10-12 dienomis „Cyber City“. Organizatoriai tikisi sulaukti apie 200 dalyvių, ieškančių naujovių ir norinčių prisidėti prie technologijų ateities kūrimo.

Parengta pagal Agnė Vareikaitė, Cognizant
Foto Jaime Lopes