Vilniuje išardyta nusikalstama grupuotė. Vertėsi prostitutėmis ir reketu.

Vilniaus naujienos

Sulaikyti sostinėje veikusios organizuotos grupės, kuri pelnėsi iš prostitucijos ir prievartavo turtą, nariai.
Šeši įtariamieji – 4 Lietuvos ir 2 užsienio valstybės piliečiai uždaryti į areštinę. Dėl 4 įtariamųjų sus sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės – suėmimo jiems skyrimo.
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai demaskavo prostitucijos tinklą, kuris neapsiribojo vien Lietuva, – seksualinio pobūdžio paslaugos buvo teikiamos ir užsienyje. Sostinės kriminalistai, tikrindami turimą informaciją, sulaikė 6 asmenis, įtariamus turto prievartavimu (LR BK 181 str. 3 d.), pelnymusi iš kito asmens prostitucijos (LR BK 307 str. 2 d.).

Sulaikytieji organizavo ir vadovavo prostitucijai – patys vežėsi moteris ir prekiavo jų paslaugomis. Šias paslaugas atvirai reklamavo įvairiuose interneto portaluose.

Kratų metu rasta narkotinių medžiagų. Dvi užsienio pilietės (gimusios 1997 m. ir 2003 m.) uždarytos į areštinę.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (LR BK 259 str. 1 d.). A
tliktos kratos įtariamųjų gyvenamosiose patalpose ir jų automobiliuose. Rasta apie 30 000 eurų grynais. Paimti ir kiti ikiteisminiam tyrimui reikšmingi daiktai bei dokumentai.