Vilniuje atidarytas atnaujintas Lietuvos policijos stadionas

Lietuvos naujienos/Vilniaus naujienos

Vilniuje, Kalnų parke, šį penktadienį iškilmingai atidarytas po kapitalinio remonto visiškai atnaujintas Lietuvos policijos stadionas. Remonto darbai buvo pradėti Policijos departamento iniciatyva, siekiant užtikrinti aukštas sporto ir specialiojo parengimo sąlygas Lietuvos pareigūnams.

Atnaujintame stadione svarbiausi pokyčiai – pilnai perdažytos tribūnos, modernus apšvietimas, kokybiški bėgimo takai bei įrengta aukščiausios klasės dirbtinė žolė. Tarp kitų infrastruktūros atnaujinimų – naujai asfaltuota stovėjimo aikštelė, želdiniai bei naujos tvoros. Šie atnaujinimai pareikalavo 5,65 milijono eurų investicijos, kurios buvo skirtos ne tik patogesnei sporto aplinkai, bet ir pareigūnų kasdieninės aplinkos pagerinimui.

Atidarymo ceremonijoje dalyvavo įvairių sričių atstovai. Policijos orkestras suteikė renginiui šventišką nuotaiką, o sveikinimo kalbas sakė Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, policijos generalinis komisaras Renatas Požėla. Taip pat sveikinimo žodį tarė Vilniaus savivaldybės administracijos direktorius Adomas Bužinskas, Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Edgaras Stankevičius ir įmonės „Akvesta“, atsakingos už renovacijos darbus, direktorius Irmantas Pučinskas.

Naujasis stadionas ne tik suteiks pareigūnams puikias sąlygas sportui, bet ir taps svarbiu objektu rengiant įvairias sporto šventes bei renginius, kurie skatins policijos bendruomenės ryšį su visuomene.

Parengta pagal Gytį Pankūną/Elta
Foto Žygimantas Gedvila/Elta