Vilnieti pasinaudok, tik 3 valandas šiandien, degalai 20 centų pigiau!

Vilniaus naujienos

Kanados kapitalo degalinių tinklas „Circle K“, reaguodamas į energetikos išteklių krizę ir infliaciją, ketvirtadienį dalyje Europos šalių trims valandoms sumažins degalų kainas. Jos metu visų rūšių degalų litras tinklo degalinėse Lietuvoje kainuos net 20 centų mažiau. Pasak tinklo atstovų, tai – kalėdinė dovana jų klientams.

„Circle K Lietuva“ įprastas degalų kainas sumažins 14-17 val., jos galios visoms be išimties degalų rūšims. Tinklas praneša, kad 17.05 val. kainos bus grąžintos į prieš akciją buvusį lygį – iki 14 val. Tai – didžiausia kada nors paskelbta nuolaida „Circle K Lietuva“ degalinėse, o jos tikslas – padėkoti klientams.

„Akcijos valandomis tikimės bent 3-4 kartus didesnio srauto nei įprastai. Degalinių degalų talpose yra pakankamai visų rūšių degalų atsargų.  Raginame savo pirkėjus susiplanuoti apsilankymą degalinėje iš anksto, nes tikėtinos automobilių spūstys“, – teigia S. Mačiukas.

Akcijos laikotarpiu tinklo degalinėse bus padidintas darbuotojų skaičius, kad klientai būtų aptarnauti kuo sklandžiau. Numatoma, kad pasibaigus akcijai tinkle degalų kainos bus grąžintos į įprastą lygį.

„Akcijos metu galios ir lojalumo programos EXTRA nuolaidos, taip pat – verslo klientams taikomos nuolaidos, tad tai neįprasta ir labai klientui naudinga akcijos mechanika. Po akcijos kainos bus grąžintos į buvusį lygmenį ir jas toliau lems visi įprasti faktoriai, į kuriuos reaguojame ir vertiname nuolatos“, – sako S. Mačiukas.