Valstybinė įmonė „Regitra“ pradėjo vidinį tyrimą dėl galimų nusikalstamų veikų

Lietuvos naujienos

Valstybės įmonė „Regitra“ skelbia apie pastaruoju metu nustatytą nusikalstamą veiklą. Įmonė nedelsiant pradėjo vidinį tyrimą ir atleido tris įtariamus darbuotojus, siekdama užkirsti kelią tolesniems neteisėtiems veiksmams.

„Regitra“ teigia, kad visi gauti duomenys bus kuo skubiau perduoti teisėsaugos institucijoms, kad būtų galima atlikti išsamų tyrimą.

„Regitroje nėra vietos jokiems neteisėtiems ir nesąžiningiems veiksmams. Mes laikomės griežtos nulinės tolerancijos politikos korupcijai“, – sakė įmonės generalinis direktorius Vaidas Dominauskas. Jis pažymėjo, kad įmonė imasi visų būtinų priemonių, kad užtikrintų veiklos skaidrumą ir teisėtumą.

Vienas iš įgyvendinamų pokyčių – egzaminų peržiūros procedūrų stiprinimas. Tai reiškia, kad bus detaliau tikrinama, kaip vykdomi vairavimo egzaminai, siekiant išvengti bet kokių manipuliacijų ar korupcijos. Be to, „Regitra“ įdiegė naują sistemą, pagal kurią klientai atsitiktinai priskiriami egzaminuotojams, mažinant galimybę sąmoningai manipuliuoti egzaminų rezultatais.

Parengta pagal lrt.lt