UAB „Ūlos juvelyrų studija“ plečia savo veiklą ir kviečia juvelyrus prisijungti prie kolektyvo

Vilniaus naujienos

Unikalių individualių lietuviškų tradicijų gaminių gamintoja UAB „Ūlos juvelyrų studija“ įsikūrė naujai pastatytame moderniame ceche. UAB „Ūlos juvelyrų studija“ tęsia seniausios Pabaltijo juvelyrinės gamyklos – „Ūla“ seniai susiformavusių juvelyrinės gamybos tradicijas. Įmonės investiciją sudarė 586 368 eur, į modernizavimą įmonė planuoja investuoti  152 000 eurų. Šiuo metu įmonėje dirba 19 darbuotojų, tarp kurių 12 žmonių su negalia. Į darbuotojų mokymus ir naujų vietų įkūrimą planuojama investuoti 25 000 eurų.

UAB „Ūlos juvelyrų studija“ kuria ir gamina juvelyrinius dirbinius iš aukso, sidabro, perlų, gintaro, pusbrangių ir brangių akmenų, verslo dovanas, ženkliukus, medalius ir valstybinius apdovanojimus, kuria Lietuvos bei užsienio firmų stiliaus elementus.

Visiems įmonėje gaminamiems dirbiniams būdingas tautinio paveldo ir tradicijų puoselėjimas. Projektavime ir gamyboje ypatingas dėmesys skyriams praktiškumui, originalių išraiškingų formų ir siluetų paieškai. Neįprastas derinimas gintaro, natūralių akmenų, swarovskio bei kitų išskirtinių šiai dienai populiarių medžiagų panaudojimas dirbiniuose, siekiant neatsilikti nuo laikmečio poreikių ir patenkinti net patį įnoringiausią klientą.

Plačiau galima pasidomėti UAB „Ūlos juvelyrų studija“ tinklapyje www.ulavilnius.lt.

 Parengta pagal atsiųstą skaitytojo laišką