„Twitter“ nustojo vykdyti COVID-19 informacijos politiką

Pasaulio naujienos

Ilgai trukusios „Twitter“ pastangos kovoti su COVID-19 dezinformacija bent jau kol kas baigėsi. Kaip pastebėjo „Twitter“ naudotojai ir CNN, socialinės žiniasklaidos įmonė tyliai atnaujino savo skaidrumo svetainę ir atskleidė, kad lapkričio 23 d. nustojo vykdyti COVID dezinformacijos politiką. Neaišku, ar bendrovė atstatys visas paskyras, uždraustas už dalijimąsi dezinformacija pagal Elono Musko planuojamą amnestiją, tačiau tai rodo, kad bendrovė nesustabdys daugiau naudotojų ir neištrins turinio, įskaitant melagingus teiginius apie koronavirusą ar vakcinas.

2020 m. sausį, kai liga pradėjo plisti visame pasaulyje, „Twitter“ pradėjo kovoti su COVID-19 dezinformacija. Nuo to laiko socialinis tinklas uždraudė daugiau kaip 11 200 paskyrų, pašalino daugiau kaip 97 600 melagingo turinio pavyzdžių ir „užginčijo“ 11,7 mln. paskyrų, pasitelkdamas tokias priemones kaip įspėjamosios etiketės.

Bendrovė faktiškai išformavo savo komunikacijos komandą ir komentarų neteikia. E. Muskas nuolat reiškė nepritarimą draudimams ir kai kurioms COVID-19 saugos priemonėms. Tesla nepaisė ankstyvųjų pandemijos valdymo priemonių ir paliko veikti gamyklas. 2020 m. balandžio mėn. E.Muskas primygtinai tvirtino, kad šie draudimai yra „prievartinis žmonių įkalinimas“, ir pagrasino perkelti „Tesla“ būstinę iš Kalifornijos į Teksasą. Nors verslininkas remia skiepus, jis nepritaria Covid-19 priemonėms ir išreiškė paramą prieš įsakymus pasisakantiems protestuotojams, kurie kelioms savaitėms uždarė Kanados sostinę Otavą.

Parašykite komentarą