Svarbūs pokyčiai „geltonųjų lapelių“ administravime: ką būtina žinoti?

Vilniaus naujienos

Nuo gegužės 15 dienos Vilniaus miesto gyventojai ir svečiai, siekiantys gauti parkavimo leidimus arba atsiskaityti už vietinės rinkliavos mokesčius, turės naudotis tik naujai pristatyta JUDU svetaine bei savitarnos sistema. Šis pokytis atneš sklandesnį ir efektyvesnį paslaugų teikimą, centralizuojant visus procesus vienoje platformoje.

JUDU svetainėje bus prieinamos visos funkcijos, kurias anksčiau galima buvo rasti parking.lt svetainėje, tačiau su papildomais patogumais ir išplėstomis galimybėmis.

Nors dalis paslaugų bus prieinamos ir neregistruotiems vartotojams, registracija suteiks daugiau privalumų. Vienas iš jų – naujos funkcijos, kurios leis įvedus transporto priemonės valstybinį numerį pasitikrinti stovėjimo pažeidimus ir juos apmokėti per 7 dienas. Be to, užregistravus transporto priemonę, visa aktualiausia informacija bus siunčiama į nurodytą el. pašto adresą, o ateityje savitarnoje bus matoma net ir stovėjimo leidimo galiojimas bei paslaugų naudojimo ir „geltonojo lapelio“ istorija.

Šie pokyčiai yra dalis didesnės Vilniaus miesto iniciatyvos modernizuoti ir patobulinti miesto paslaugas, siekiant palengvinti gyventojų ir miesto svečių kasdienį gyvenimą. JUDU platforma neabejotinai padidins paslaugų prieinamumą ir naudojimosi jomis patogumą, kartu užtikrindama aukštą duomenų apsaugos lygį.

Pagal madeinvilnius.lt
Foto Vincent Chan