Svarbi informacija „Sodros“ klientams Vilniuje

Vilniaus naujienos

Nuo 2024 m. balandžio 2 d. „Sodros“ klientų aptarnavimo skyrius Vilniuje, esantis Šiaurės miestelyje, J. Kubiliaus g. 10, nebeveiks. Visi klientai, įpratę naudotis šiomis paslaugomis, kviečiami kreiptis į kitus „Sodros“ klientų aptarnavimo centrus, esančius Laisvės pr. 28 ir Pramonės g. 99.

Svarbu pažymėti, kad „Sodros“ klientų priimamuosiuose yra teikiama pirmenybė iš anksto užsiregistravusiems klientams. Tai reiškia, kad atvykusiems į šiuos centrus nebereikės laukti ilgų eilių, nes kiekvienam asmeniui bus iš anksto paskirtas konsultacijos laikas.

Klientai, norintys užsiregistruoti vizitui, gali tai padaryti internetu per „Sodros“ svetainę arba telefonu, skambindami numeriu +370 5 250 0883. Šiame numeryje taip pat galite gauti konsultacijas įvairiais socialinio draudimo klausimais, įskaitant išmokas, įmokas, pensijas ir kt.

Primename, kad visas „Sodros“ teikiamas paslaugas taip pat galima gauti prisijungus prie asmeninės paskyros „Sodros“ interneto svetainėje https://sodra.lt/gyventojui. Asmeninėje paskyroje galite pateikti prašymus dėl įvairių išmokų, pensijų ar kompensacijų, pasitikrinti savo darbo stažą ir susiformuoti kitus svarbius duomenis.

Be to, asmeninėje paskyroje galite pasikonsultuoti su „Sodros“ darbuotojais ir gauti individualią informaciją, susijusią su jūsų socialinio draudimo klausimais. Tai patogus ir greitas būdas gauti reikalingą informaciją bei paslaugas.