STARTUOJA NAUJOS TIESIOGINĖS SKRYDŽIŲ KRYPTYS

Vilniaus naujienos

Nuo gegužės pradžios airBaltic keleiviams pradeda siūlyti naujus tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Hamburgą. Skrydžiai bus vykdomi 3 kartus per savaitę. Hamburgas taps trečiąja tiesiogine „airBaltic“ vokiška kryptimi iš Vilniaus oro uosto greta Berlyno bei Miuncheno.

Taip pat pirmosiomis gegužės dienomis prasideda tiesioginiai skrydžiai su Ryanair į Gdanską ir Niurnbergą iš Vilniaus oro uosto, o į Varšuvą – iš Kauno.

Na, o birželio mėnesį, prasidėjusi vasara kartu su Wizz Air, pasiūlys iš Vilniaus tiesioginį skrydį į Splitą, Kroatijoje. Skrydžiai bus vykdomi dukart per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais.

Temperatūrai kylant aukščiau, daugiau šalių tampa patrauklios turizmui, atlaisvėja sugriežtinimai ir keliauti tampa paprasčiau. Nuosekliai auganti krypčių pasiūla yra įsibėgėjančio aviacijos vasaros sezono simbolis ir kartu – oro bendrovių planų pasiekti prieš-pandemines savo veiklos apimtis rezultatas.

Detalią informaciją apie Lietuvos oro uostuose vykdomas tiesiogines skrydžių kryptis ir šalių taikomus reikalavimus keliautojams galima sužinoti specialiame polapyje keliautojams: www.vno.lt/kryptys

Parašykite komentarą