Šeimos tragedija Šalčininkuose

Vilniaus naujienos

Šalčininkuose, penktadienio rytą įvyko tragiškas įvykis, sukrėtęs vietos bendruomenę. Vyras, konflikto metu, nužudė savo žmoną – ilgametę Šalčininkų rajono policijos pareigūnę, kuri dirbo bendruomenės policininku, specializuojantis darbe su nepilnamečiais ir bendruomene. Po šio siaubingo poelgio, jis taip pat bandė nužudyti savo paauglę dukrą ir, nepavykus tai padaryti, nusišovė.

Neseniai pastatytuose šeimos namuose pastaruoju metu tvyrojo įtampa. Moteris, kaip manoma, nebuvo ištikima savo sutuoktiniui, buvo išvariusi jį iš namų, ir jis gyveno automobilyje. Šeima augino du vaikus: 16 metų dukrą ir trejų metų vaiką. Tragediją apipynė šeimos vidaus problemos, apie kurias buvo žinoma tik artimiausiai aplinkai.

Vyras, dirbęs vadybininku Vilniuje, buvo priverstas kasdien važinėti į darbą ir atgal. Šeimos konfliktas pasiekė viršūnę penktadienio naktį, kai po vėl kilusio ginčo vyras paėmė savo legaliai turimą graižtvinį medžioklinį šautuvą. Skriejęs šūvis nepataikė į dukrą, o kitas – mirtinai sužalojo jo žmoną, kuri bandė bėgti.

Parengta pagal alfa.lt.

Foto Eyasu Etsub