Santaros klinikoms vadovaus Tomas Jovaiša

Vilniaus naujienos

Naujuoju Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų direktoriumi paskirtas Tomas Jovaiša, praeityje ėjęs vadovaujamas pareigas ligoninėje, dabar laimėjo konkursą ir pradės eiti naująsias funkcijas nuo birželio 11 d.

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys pabrėžė Santaros klinikų svarbą šalies sveikatos sistemoje: „Santaros klinikos – neatsiejama šalies medicinos dalis, kuri atlieka svarbiausius gydymo, mokslo ir vadybos darbus. Esame dėkingi, kad pavyko pritraukti tokį patyrusį vadovą kaip Tomas Jovaiša, kurio profesionalumas ir tarptautinė patirtis žada sėkmingą įstaigos plėtrą ir būsimus projektus. Svarbu, kad naujasis direktorius tęstų dialogą su klinikų personalu ir atsižvelgtų į jų lūkesčius, stiprindamas visos komandos potencialą.“

Naujasis direktorius prisiima atsakomybę įgyvendinti klinikų plėtrai skirtus investicinius projektus, kurių sėkmė lems visos šalies sveikatos priežiūros ateitį. Tomas Jovaiša įsipareigoja dirbti glaudžiai su visais klinikos darbuotojais, siekiant užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę ir darbuotojų pasitenkinimą darbu.

Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikos toliau sieks išlikti lyderiais teikiant aukščiausio lygio medicinos paslaugas ir vystant mokslinius tyrimus Lietuvoje.

Pagal lrt.lt
Foto lrt.lt