Reperis P. Diddy skęsta sekso skandale: žlunga magnato verslo imperija?

Vilniaus naujienos

Pirmadienį federaliniai Krašto saugumo tyrimų agentai ir kiti teisėsaugos pareigūnai, vykdydami tyrimą dėl prekybos žmonėmis, atliko kratas dviejuose reperiui Seanui Diddy Combsui priklausančiuose vilose Los Andžele ir Majamyje.

Agentai šukavo abu prabangius namus, nešdami iš jų dėžes ir maišus su įrodymais. Tyrimo metu buvo fiksuojami ir sraigtasparniai, skraidę virš vilų. Prie vieno iš namų, esančio turtingame Holmby Hills rajone Los Andžele, buvo pastebėta, kad mažiausiai dviem vyrams buvo uždėti antrankiai.

Teisėsaugos veiksmų mastas ir rimti kaltinimai – prekyba žmonėmis ir seksualiniu smurtu – sukėlė didelį susidomėjimą viešojoje erdvėje. Krašto saugumo tyrimų tarnybos atstovas teigė, kad operacija buvo vykdoma kaip dalis vykdomo tyrimo, bendradarbiaujant su agentūros padaliniais Niujorke, Los Andžele, Majamyje ir vietos teisėsaugos partneriais.

Tai įvyko praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai vienai iš Diddy kaltintojų seksualinės prievartos byloje buvo nurodyta atskleisti savo tapatybę.

Reperis ir muzikos magnatas kovoja įvairiose teisinėse kovose, įskaitant vieną prieš neįvardytą moterį, kuri teigė, kad jis ir du draugai seksualiai prievartavo ją, kai jai buvo 17 metų.

Pirmadienį „Rolling Stone“ pranešė, kad JAV pietinės Niujorko apygardos prokuroras jau apklausė „keturias Džeines Doe ir vieną Džoną Doe“ „dėl tyrimo, susijusio su įtariama prekyba žmonėmis, smurtu šeimoje ir reketu“, ir planuojama apklausti daugiau.

Diddy griežtai neigė visus kaltinimus, tvirtindamas, kad kaltinamosios „ieško greito uždarbio“. Tarp kaltinimų yra aprašymai apie smurtą ir išnaudojimą, įskaitant incidentus, kaip teigiama, Diddy ir jo draugai paeiliui smurtavo prieš paauglę, suteikdami jai didelius kiekius narkotikų ir alkoholio bei sukeldami stirpų fizinį skausmą.

Nepaisant šių kaltinimų, Diddy išlieka vienu iš įtakingiausių pastarųjų trijų dešimtmečių hiphopo prodiuserių ir vadovų, sukūręs didžiulę hiphopo imperiją ir įvairias susijusias įmones.

Parengta pagal dailymail.com