Prasideda Vilniaus 700-asis gimtadienis!

Vilniaus naujienos

Kalbantys vaizdai: „Laiko portalas“ ant Katedros sienos

„Laiko portalas“ – vaizdo projekcijomis kuriama kelionė, kuriai pradžią davė kunigaikštis Gediminas, o tęsiame mes, karta iš kartos, rašydami atsakymą į jo laišką – kurdami, augindami ir puoselėdami šitą miestą.

Sausio 25-ąją Katedros aikštėje atsiversiantis „Laiko portalas“ kviečia jubiliejinio Vilniaus šviesų festivalio metu kiekvieną dieną stebėti unikalų Vilniaus pasakojimą, transliuojamą ant milžiniško ekrano – Arkikatedros fasado. Šventaragio slėnyje, kur susilieja Neries ir Vilnelės vandenys ir jau 700 metų plaka jauna Vilniaus širdis, vaizdo projekcijos padės jums išvysti švenčiančio Vilniaus ne tik praeities, bet ir ateities simbolius. Reginys džiugins vilniečius ir miesto svečius sausio 25–28 dienomis.

Sausio 26–28 d., 18:00–23:00

Vilniaus šviesų festivalis – ypatinga Lietuvos sostinės gimtadienio tradicija

Kur: įvairiose Vilniaus vietose

Kada: 2023 m. sausio 25–28 d.

Laikas: 18:00–23:00

Šventinėmis sausio 25–28 dienomis Vilnius virs modernaus meno galerija po atviru dangumi. Miesto skveruose ir kiemuose iškils instaliacijos, transformuojančios architektūros objektus, o gatvėse pasklis ryški šviesa.

Vilniaus šviesų festivalis pažymės įspūdingų gimtadienio renginių pradžią. Jubiliejaus laukimas prasidės šventine savaite, staigmenomis ir užburiančiais reginiais.