PIRK BUTĄ ,,PILAITĖS TERASOSE“  IR FINANSINIS PRARADIMAS GARANTUOTAS

Vilniaus naujienos

Vilniečiai, kurie svajojo, kad jau netrukus įsikels ir gyvens ilgą ir laimingą gyvenimą savo svajonių bute, naujame kvartale ,,Pilaitės terasos“, liko ir be pinigų, ir be svajonių buto. Tokioje situacijoje padėti negali niekas, net institucijos, tvirtindamos, kad žino, kas kaltas dėl pažeidimų šiose statybose, tačiau tarp šalių esą jau susiklostė civiliniai santykiai, todėl net tyrimo nesiėmė ir pati teisėsauga. Peršasi mintis, kad gerai apgalvotas planas virto kažkam dideliu pasipinigavimu, o kažkas liko be paskutinių apatinių ir teisybės nežinia kada ar sulauks.

Kažkada buvo jau aprašyta situacija Vilniaus Pilaitės mikrorajone, kad žmonės jau kelerius metus gvyena naujuose daugiabučiuose, kurie nėra oficialiai baigti, ir be kitų problemų, kurių yra pilnas internetas apie šį kvartalą, dabar prisidėjo problemos su aplinkosauga, kadangi statytojai nesujungė namų nuotekų tinklų su Vilniaus centralizuotu nuotakynu. Buitinės nuotekos srūva tiesiai į pievą, be to, ten susidarė nemaloniai atrodantis bei dvokiantis ežerėlis. Esą miesto vandentiekio nėra šoje vietoje, todėl tenka naudoti geležingą gręžinio vandenį, dėl jo genda butiinė technika, stringa dujinių šildymo katilų veikimas, o nepajungti prie miesto nuotakyno ir nuotekų tinklai, tad buitinės nuotekos srūva tiesiai į šalia namų esančią pievą ir upelį.

Gyventojai čia gyvena su vandeniu iš gręžinio, kurio geležies kiekis viršija normas net 10 kartų!

Baisu ir pagalvoti, kaip reikia jaunai šeimai, kuri tikėjosi ramaus, laimingo gyvenimo, gyventi kasdien su tokia neišsprendžiama problema vien dėl to, kad kažkas surezgė gerai apgalvotą planą pasipelnyti ir tiesiog dingti.

Ir tuo problemos nesibaigia, nes Statybų inspekcija grasina gyventojams baudomis, jeigu jie nepriduos patys gyvenamųjų namų su 100 proc. baigtumu. Statybų bendrovė vengia atsakomybės, vis keičiamos kompanijos ir tęsia statybas naujai įkurtos UAB, nors faktiniai valdytojai yra tie patys. Tai akivaizdus machinacijos planas, ir nėra baudžiamų, tik nuskriaustų pilnas kvartalas.

Parašykite komentarą