Piklbolo aikštelės jau Vilniuje

Vilniaus naujienos

Praėjusį savaitgalį Vilniuje, Pašilaičių mikrorajone, netoli „Skate parko“, įvyko svarbus įvykis visiems sporto entuziastams ir bendruomenės nariams – buvo atidarytos keturios naujos piklbolo aikštelės. Ši sporto šaka, nors ir nauja Lietuvoje, jau spėjo susilaukti didelio dėmesio ir populiarumo.

Vilniaus piklbolo klubas ir bendruomenė, gavę pritarimą iš seniūnijos ir savivaldybės, atkūrė apleistą aikštelę, pavertė ją spalvingu sporto centru. Jie kviečia visus Pašilaičių mikrorajono bei viso Vilniaus gyventojus ir miesto svečius nemokamai mėgautis naujomis piklbolo aikštelėmis. Organizuojami vakariniai žaidimai suteikia puikią galimybę visiems susipažinti su šiuo sportu, o žaidimo įranga ir pagrindų mokymai yra teikiami nemokamai.

Piklbolas – tai raketinis žaidimas, kuris sėkmingai derina teniso, badmintono ir stalo teniso elementus. Dėl savo greito tempo ir lengvai išmokstamų taisyklių, žaidimas tampa itin įtraukiantis ir smagus. Žaidimas populiarus visų amžiaus grupių tarpe, ypač tarp senjorų, nes yra vienas iš lengviausių būdų išlaikyti fizinį aktyvumą.

Piklbolo šaknys siekia JAV, kur jis yra itin populiarus ir greitai augantis sportas, rodantis kasmetinį žaidėjų skaičiaus augimą. Remiantis statistika, per 2023 metus šį sportą JAV išbandė beveik 37 milijonai žmonių.

Piklbolas taip pat greitai populiarėja Europoje, įskaitant kaimynines šalis kaip Latvija ir Estija, kurios jau gali pasigirti gatvėse įrengtomis piklbolo aikštelėmis. Lietuvoje, ypač mažesniuose miestuose, piklbolo aikštelės įrengtos Alytuje, Varėnoje, Plungėje, Druskininkuose, ir sporto bendruomenė aktyviai naudoja įvairias sporto aikšteles savo žaidimams.

Pagal madeinvilnius.lt
Foto diena.lt