PASAULINĖ PREMJERA- XIAOMI MI BAND 7 PRO – GERIAUSIA KĄ GALIMA RASTI VISOJE RINKOJE

Pasaulio naujienos

Speciali kaina, ribotas kiekis ir puikūs pirmųjų apžvalgininkų vertinimai,  tai yra pasaulinės premjeros pasiūlymas ir Cafago naujausias kompanijos apyrankes parduoda už puikią kainą. Šios apyrankės palaiko kinų ir anglų kalbas. Pristatymas į Lietuvą visiškai saugus – Cafago automatiškai sutvarko visus mokesčius.

Kuo pasižymi „Xiaomi Mi Band 7 Pro“ išmanioji apyrankė?

Pirmiausiai į akis krenta tai, kad apyrankė pilnai palaiko navigacijos sistemas – Beidou, GPS, GLONASS, Galileo, QZ5S. Tad apyrankei nereikia išmanaus telefono navigacijos, kad galėtų tiksliai fiksuoti sporto režimus, pavyzdžiui, bėgimo trasą ir t.t. puiki savybė. Kalbant apie sporto režimus, tai jų čia yra net 117, tad ir didžiausi sporto fanatikai liks patenkinti.

Be standartinių fizinės veiklos rodiklių sekimo, kaip žingsnių, atstumo, sudegintų kalorijų ir panašiai, „Xiaomi Mi Band 7 Pro“ taip pat nuolat seka širdies ritmą ir deguonies kiekį kraujyje. Praneša apie viršytas normas.

Taip pat apyrankė seka menstruacijų ciklus, kas tikrai pravers merginoms/moterims.

„Xiaomi Mi Band 7 Pro“ fiksuoja ir miego kokybę, yra kvėpavimo treniruotė ir t.t. Beje, išmanioji apyrankė atitinka 5ATM standartą, tad yra visiškai atspari vandeniui – su ja galima plaukioti tiek baseine, tiek atvirame vandens telkinyje. „Xiaomi Mi Band 7 Pro“ turi spalvotą 1.64 colių AMOLED (280×456, PPI 326) ekraną, su užapvalintais kraštais, reaguojantį į prisilietimus. Tokiame ekrane puikiai matysis pateikiama informacija ir gaunami pranešimai. Palaikomas ir always on display.

Apyrankė su Android 6.0 ir IOS 10.0 ir naujesnėmis operacinėmis sistemomis dirbančiais įrenginiais poruojama Bluetooth 5.2 ryšiu. Tad su apyranke galima nuotoliniu būdu valdyti telefono kamerą, muzikos grotuvą, į laikrodį gauti SMS, socialinių tinklų ir programėlių pranešimus bei informaciją apie skambučius. Beje, palaikomas ir NFC, tad su apyranke galima atlikti ir bekontakčius mokėjimus. Na, o kalbant apie bateriją, ją įkrausime su pakuotėje esančiu magnetiniu įkrovikliu per maždaug 1 valandą ir baterijos užteks iki 12 dienų, naudojant įprastai, ir 6 dienų – naudojant itin intensyviai.

Parašykite komentarą