,,NAISIŲ VASARA“ POLITIKOS INTRIGŲ SUKŪRYJE

Lietuvos naujienos

Jau ne vienus metus iš eilės vykstantis ,,Naisių vasaros“ festivalis šiemet jis buvo kitoks, su politiniu prieskoniu. Netikėti nesklandumai prasidėjo dar festivaliui neprasidėjus. Po Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko veiksmų ir pasisakymų, dalyvauti ten atsisakė daugelis atlikėjų. Paaiškėjo, kad dėl naujojo V.Landsbergio statuso opozicinės partijos rinks parašus ir kreipsis į Konstitucinį teismą. Apie tai pranešė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis. Politiko veiksmai sulaukė atgarsio pramogų pasaulyje – mat R.Karbauskis yra jau daugiau nei dešimtmetį organizuojamo festivalio „Naisių vasara“ sumanytojas ir mecenatas. Festivalyje turėjusios dalyvauti grupės, tokios, kaip „The Roop“ ir „Jautì“ bei atlikėjas Donatas Montydas išreiškė nepritarimą R.Karbauskio politiniams veiksmams ir nutarė festivalyje nebepasirodyti, taip pat festivalyje nepasirodė ukrainiečių atlikėjai TaRuta, o grupės „Graži ir ta galinga“ atsiųstame atsakyme taip pat dėstoma, kad sutikimas dalyvauti festivalyje buvo labai neapgalvotas sprendimas.
Tačiau kaip savo Facebook paskyroje rašo pats Ramūnas Karbauskis: ,,Nepaisant nepalankaus oro ir bandymų sužlugdyti festivalį, jis įvyko – jame dalyvavo per 45 tūkstančius žmonių.

Ačiū visiems festivalyje dalyvavusiems atlikėjams, kurie nepabūgo spaudimo ir festivalio svečiams padovanojo daug gerų emocijų.

Toks jausmas, kad nedaugelis pasigedo taip vadinamų „scenos žvaigždžių“, kurios paskutinę dieną prieš festivalį sudalyvavo bandyme jį sunaikinti.

Tikrosios scenos žvaigždės buvo Naisių festivalyje ir dovanojo savo nuoširdumą bei profesionalumą.

O mano atsakymas visiems tiems, kurie suplanavo ir įdėjo daug pastangų sugriauti Naisių vasaros festivalį, yra tai, kad vyks antras Naisių vasaros festivalis. Visų lauksime kuris rugpjūčio 15 dieną!

Pasiruošim. Lietuvoje užtenka puikių atlikėjų, kurių nepavyks įbauginti”.

Parašykite komentarą