Met Gala 2024

Pasaulio naujienos

Kasmetinis „Met Gala“ renginys, vykstantis Niujorke, vėl sugebėjo pritraukti viso pasaulio dėmesį. Šių metų tema „Miegančios gražuolės: Pažadinta mada“ subūrė garsenybes, kurios ant raudonojo kilimo demonstravo ne tik prabangą, bet ir kūrybiškumą, interpretuodamos šių metų temą įvairiais neįtikėtinai originaliais būdais.

Renginio šeimininkė Zendaya žengė ant kilimo su dviem įspūdingais įvaizdžiais – vienas jų buvo nestandartinis Margiela kūrinys, o kitas – retro stiliaus Givenchy suknelė iš 1996 m. pavasario kolekcijos. Jennifer Lopez pasirinko žvilgantį „Schiaparelli“ drabužį, o Bad Bunny pristatė skulptūrišką „Margiela“ kostiumą, tuo tarpu Chrisas Hemsworthas pasirinko elegantišką „Tom Ford“ kostiumą.

Gėlės buvo vienas iš vakaro motyvų, kurios pasireiškė įvairiose formose ir interpretacijose. Nicki Minaj dėvėjo „Marni“ suknelę, puoštą rankų darbo metalinėmis gėlėmis, o Gigi Hadid pasirodė Thom Browne trimatėje gėlių baleriną. Tarp kitų įsimintinų momentų – Adwoah Aboah, vilkinti raudoną gėlėta „H&M“ suknelę, kuri buvo tikras motinystės šventimo akcentas vakare.

Ne tik gėlėmis pasipuošę įžymybės sulaukė dėmesio. Lana Del Rey, vilkinti Alexander McQueen suknelę su antkakliu, pabrėžė dramatizmą, nuorodą į dizainerio 2006 m. rudens kolekciją. Tyla įsikūnijo į smėlio skulptūrą dėvėdama itin prigludusią Balmain suknelę.

Vyrai taip pat neatsiliko stilingumo lenktynėse. Josh O’Connoras vilkėjo „Loewe“, Morganas Spectoras – „Willy Chaverria“, o Stefonas Diggsas – „H&M“, visi jie spindėjo modernumu ir elegancija.

Parengta pagal vogue.com
Foto marianela