Meilei amžius nesvarbu

Pasaulio naujienos

Savaitgalį žiniasklaidos magnatas Rupertas Murdochas, kuriam šiuo metu yra 93 metai, įžengė į santuokos rūmus jau penktą kartą. Jo pasirinktoji, 67 metų Jelena Žukova, yra į pensiją išėjusi molekulinės biologijos specialistė. Šventė vyko Kalifornijoje, Morago vynuogyne, kuris priklauso R. Murdochai.
Įspūdinga ceremonija, vykusi šeštadienį, sulaukė daug dėmesio iš žiniasklaidos. „The Sun“, priklausantis Murdocho žiniasklaidos imperijai, paskelbė poros nuotraukas: Rupertas Murdochas vilkėjo klasikinį juodą kostiumą su ryškiai geltonu kaklaraiščiu, o jo žmona Jelena žavėjo baltos atvirais pečiais suknelės ir lelijų puokštės deriniu. Tarp elitinių svečių buvo pastebėti „New England Patriots“ savininkas Robertas Kraftas su žmona Dana Blumberg.
Jelena Žukova, kilusi iš Rusijos, savo gyvenimo keliu pasirinko mokslinius tyrimus, o vėliau – į Jungtines Valstijas. Jos dukra Darja Žukova yra žinoma meno mecenatė ir verslininkė, anksčiau buvo ištekėjusi už Rusijos oligarcho Romano Abramovičiaus.
Ruperto Murdocho asmeninis gyvenimas visuomet traukė visuomenės dėmesį, ypač jo santuokos ir skyrybos, kurios dažnai buvo aptarinėjamos bulvarinėje spauda. Prieš šią santuoką, Murdochas buvo sužadėjęsis su Ann Lesley Smith, tačiau sužadėtuvės buvo atšauktos vos per kelias savaites.
R. Murdochas yra žinomas dėl savo įtakingos žiniasklaidos imperijos, kuriai priklauso „The Wall Street Journal“, „Fox News“ ir daugelis kitų žiniasklaidos kanalų visame pasaulyje. Praėjusiais metais jis perdavė savo imperijos kontrolę sūnui Lachlanui ir pats perėjo į emerito statusą. Šeimos turtas, „Forbes“ duomenimis, siekia apie 20 mlrd. dolerių.

Parengta pagal alfa.lt
Foto Sandy Millar