KRISTUPAS KRIVICKAS SIAUTĖJA – PADAVĖ PETRĄ GRAŽULĮ Į TEISMĄ

Lietuvos naujienos

Buvęs LR Seimo nario Petro Gražulio patarėjas Kristupas Krivickas kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą. Pastarasis teigia, kad P. Gražulis šių metų vasario mėnesį tapo partijos Tauta ir teisingumas pirmininku, neva, pažeisdamas partijos įstatus ir todėl siekia panaikinti Petro, kaip pirmininko, įgaliojimus.

Primename, kad vasario mėn. Vilniuje įvyko Tautos ir teisingumo sąjungos suvažiavimas, kuriame buvo galutinai patvirtintas Lietuvių tautininkų respublikonų sąjungos ir Lietuvos centro partijos susijungimas į jungtinę politinę organizaciją – Tautos ir teisingumo sąjunga.

Jos pirmininku tapo, LR Seimo narys P. Gražulis, pirmuoju pavaduotoju – buvęs tautininkų partijos pirmininkas Sakalas Gorodeckis. Pavaduotuoju buvo išrinktas ir pats Kristupas Krivickas.

K. Krivicko ir P. Gražulio keliai išsiskyrė, kai šis atsiribojo nuo Seimo nario dėl išsiskyrusio požiūrio į karą Ukrainoje.

Primename, kad Petras Gražulis pirmasis, kuris jam skirtame Seimo bendrabučio bute apgyvendino septynis ukrainiečių karo pabėgėlius.

Parašykite komentarą