Kandidatas į Vilniaus miesto merus- priekabiautojas!

Vilniaus naujienos

Europos parlamento narys Stasys Jakeliūnas viešai pateikė informaciją, kad LR Seime dar yra asmenų, kurie buvo pripažinti kaltais dėl priekabavimo.

Kaip paaiškėjo, tai A. Armonaitės vadovaujamos Laisvės partijos narys- Tomas Vytautas Raskevičius.

2019 metais jis priekabiavo prie savo tiesioginio pavaldinio, kuomet dirbo Lygių galimybių (!) kontrolieriaus tarnybos skyriaus vadovu.

Tai tyrimo metu nustatė pati tarnyba. Tai fiksuota ir 2020 m. vasario 13 d. Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendime.

Teismas pripažino, kad šis darbuotojas buvo neteisėtai atleistas ir patyrė žalą, ir tai susiję su neleistinais jo tiesioginio vadovo veiksmais. Negana to, kad tokius veiksmus T. V. Raskevičius atliko dirbdamas tarnyboje, kuri privalo užtikrinti, kad visų teisės Lietuvos Respublikoje būtų lygios, praėjus vos keliems mėnesiams po teismo sprendimo ir išrinktas į Seimą jis netgi ėmė vadovauti Žmogaus teisių komitetui.

Kaip teigia S.Jakeliūnas : „Tai yra neįtikėtinas įžūlumas ir politinė veidmainystė bei priekabiavimo normalizavimas. Tačiau tiek TS-LKD, tiek Laisvės partijai tai – jokia problema. Tad joms ir jų vadovams tenka tiesioginė politinė atsakomybė dėl Seimo priekabiautojų, apie kuriuos girdime ir skaitome jau ne pirmą kartą.