JAMAM prasideda!

Lietuvos naujienos

Didžiausia šalies prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ organizuojama nuolaidų diena „Jamam“ šiemet vyks gegužės 24–26 dienomis. Šis renginys, kuris sulaukia didelio pirkėjų susidomėjimo, leidžia lankytojams mėgautis specialiais pasiūlymais bei nuolaidomis siekiančiomis net 50 procentų.

Per šias tris dienas Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ bus galima įsigyti prekių ir paslaugų iš šimtų pardavėjų itin palankiomis kainomis. Pasiūlymai apims platų asortimentą: nuo aprangos ir avalynės iki kosmetikos, žaislų, namų interjero detalių ir buitinės technikos.

Įdomi naujovė šiemet – laimės ratas, kuris vyks gegužės 26 d. Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Pirkėjai, išleidę 50 eurų ar daugiau, galės sukti laimės ratą ir laimėti momentinius prizus ar net vieną iš trijų naujausių „iPhone 15“ modelių. Žaidimas vyks nuo 12 iki 18 valandos arba kol bus išdalinti visi prizai.

Be to, Klaipėdos „Akropolyje“ gegužės 25 d. vyks sveikatos mugė, kurioje lankytojai galės susipažinti su įvairių sveikatos ir grožio specialistų pasiūlymais, taip pat su sveiko maisto, natūralios kosmetikos bei švaros priemonių gamintojais.

Visuose renginio „Akropoliuose“ taip pat bus dalijami nemokami skanėstai, tokie kaip šokoladiniai batonėliai, ledai, kava ir vaisvandenys, o tai dar labiau praturtins pirkėjų patirtį.

Renginys „Jamam“ kasmet sulaukia vis didesnio dėmesio ir tampa neatsiejama prekybos kalendoriaus dalimi, pritraukiantis minias pirkėjų norinčių pasinaudoti išskirtiniais pasiūlymais.

Pagal Eglę Cibienę, UAB ,,Idea Prima“
Foto Karsten Winegeart