Į Vingio parką sugrįžta šventė „Jaunas kaip Vilnius“ – sceną sudrebins pasaulinio lygio žvaigždė Rita Ora

Lietuvos naujienos/Vilniaus naujienos

Vilniaus globėjo šv. Kristoforo dienos proga, liepos 25-ąją, jau trečius metus iš eilės rengiamas nemokamas koncertas „Jaunas kaip Vilnius“. Šiais metais Vingio parko scenoje pasirodys klasikinės muzikos virtuozai, stebins netikėti duetai, o jau sutemus ant kojų visus pakels viena ryškiausių ir ekstravagantiškiausių britų popmuzikos žvaigždžių – Rita Ora.

Abejingų nepaliekantys hitai ir energija

Rita Ora liepos 25-ąją surengs pasaulinio lygio šou nemokamoje Vilniaus miesto šventėje „Jaunas kaip Vilnius“. Tai – neeilinė proga išvysti garsios atlikėjos pasirodymą. Nuo 2012 m. patyrusi žinomumo proveržį, Rita įsitvirtino pramogų industrijoje kaip išskirtinių gabumų vokalistė, aktorė bei mados ikona.

2012 m. pasirodžius jos debiutiniam albumui „Ora“, Rita pasiekė svarbių laimėjimų muzikinėje karjeroje. Šis albumas iškilo į pirmąsias Jungtinės Karalystės albumų topų vietas, o hitai „Hot Right Now“, „How We Do (Party)“ ir „R.I.P.“ užėmė pirmąsias vietas šalies singlų tope. Jos sėkmė tęsėsi ir 2018 m., išleidus antrąjį albumą „Phoenix“. Tokie populiarūs kūriniai kaip „Anywhere“ ir „Let You Love Me“ įtvirtino jos statusą kaip žymios popmuzikos atlikėjos ir pelnė kritikų pripažinimą bei komercinę sėkmę.

Per dešimtmetį R. Ora visame pasaulyje pardavė daugiau nei 20 mln. singlų ir toliau aktyviai kuria. 2023 m. ji išleido trečiąjį studijinį albumą „You & I“, kuris sulaukė pozityvių kritikų atsiliepimų. Visai neseniai gerbėjus pasiekė džiugi žinia, kad dainininkė grįžta į sceną po bene trejų metų pertraukos, rengdama didžiausius koncertus ir pasirodydama muzikos festivaliuose. R. Ora garsėja energingais šou, kuriuose kiekvieną dainą atlieka su aistra ir entuziazmu. Tuo turės puikią progą įsitikinti ir vilniečiai bei miesto svečiai „Jaunas kaip Vilnius“ šventėje Vingio parke.

Per savo karjerą Rita Ora yra bendradarbiavusi su tokiomis pasaulinio lygio žvaigždėmis kaip Ed Sheeran, Avicii, Fatboy Slim, Charli XCX, Cardi B, Tiësto ir kitomis muzikos įžymybėmis.

Šventė pritraukia vis daugiau klausytojų

Vilniaus gimtadienį jau įpratome švęsti du kartus per metus – sausio 25 dieną, kai jis pirmą kartą paminėtas istoriniuose šaltiniuose, ir liepos 25-tąją, kai minima sostinės globėjo šv. Kristoforo diena. Tad Vilniaus 700 metų jubiliejaus proga prasidėjusi graži koncerto tradicija tęsis ir šiais metais.

Žvaigždė ne tik scenoje

Nors puikiai žinoma muzikos padangėje, R. Ora taip pat yra pasižymėjusi televizijoje bei kine. Ji teisėjavo tokiuose populiariuose talentų šou kaip „The Voice UK“ ir „X Factor“, vaidino gerai žinomame filme „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ ir jo tęsiniuose. Dainininkę, spaudoje įvardijamą kaip mados ikoną, galima išvysti svarbiausiuose Holivudo renginiuose, tokiuose kaip kasmetinis Metropoliteno menų muziejaus Kostiumų instituto pokylis „Met Gala“, ji bendradarbiauja su tokiais pasauliniais prekių ženklais kaip „Adidas“ ar „Rimmel London“.

Per daugelį metų Rita Ora įgijo milijonines gerbėjų minias: socialiniame tinkle „Instagram“ atlikėją seka 16,1 mln. gerbėjų, oficialiame „YouTube“ kanale vaizdo klipai peržiūrėti daugiau nei 1,1 mlrd. kartų, o muzikos platformoje „Spotify“ jos dainų kas mėnesį klausosi apie 11 mln. prenumeratorių. Už savo muzikinį talentą ir kūrybą atlikėja yra nominuota „BRIT“ bei „MTV Europos muzikos“ apdovanojimuose.

Atlikėja nepaliauja kaustyti pasaulio dėmesio ne tik karjeros pasiekimais, bet ir asmeninio gyvenimo detalėmis: prieš porą metų dainininkė ištekėjo už garsaus kino aktoriaus ir režisieriaus iš Naujosios Zelandijos Taika Waititi, kurį 2022 m. žurnalas „Time“ įtraukė į 100 įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą.

Parengta pagal Akvilę Sabaliauskaitę, UAB Integrity PR