GERIAUSIOS ŽEMĖLAPIŲ PROGRAMĖLĖS VASAROS KELIONĖMS

Vilniaus naujienos

Leidinio „The Wall Street Journal“ surinktais duomenimis, „Google Maps“ programėlę kiekvieną mėnesį renkasi 70 proc. visų žemėlapius telefone naudojančių vartotojų, o artimiausia  konkurentė nuo jos atsilieka net keturis kartus.

,,Google Maps“ – jau niekas net neabejoja, kad ši programėlė yra pati universaliausia žemėlapių programėlių pasaulyje, tačiau Google šiemet kūrėjams skirtoje konferencijoje pristatė  dar keletą jos patirtį pagerinančių naujovių. Viena jų – Immersive View vaizdo pasirinkimas. Jis leis į norimą vietovę pažvelgti iš kūrėjo perspektyvos bei dar geriau susidaryti įspūdį apie klimatą, eismą ir landšaftą. Taip pat planuojama Google netrukus suteiks galimybę pasižvalgyti po įvairių restoranų vidų, o tai padės geriau įvertinti užimtumą ir atmosferą. Bendrovė Europoje aktyvuos ir ekologiško maršruto automobiliu pasirinkimą, leisiantį sutaupyti degalų ir sumažinti išmetamą CO2 kiekį.

Su ,,Maps.me“- į žygį pėsčiomis. Vartotojai nustemba pamatę, kad šios programėlės pagalba žemėlapyje pažymėtos ne tik jų vietovės gatvės ir pagrindiniai keliai, bet netgi mažiausi parko ar miško keliukai. Toks skirtumas yra todėl, akd ,,Maps.me“ yra paremtas pačių vartotojų suteiktais duomenimis, todėl su šia programėle bus saugiau keliauti egzotiškose salose ar tyrinėjant džiungles. Labai svarbu, kad ši aplikacija leidžia visus žemėlapius atsisiųsti iš karto ir galimapilnai naudotis net kai interneto ryšio nėra.

,,Sygic“ – automobilinė navigacija, kuri yra geriausių alternatyvų ir yra universaliausia vairuotojo pagalbininkė kelyje. Šios programėlės dėka ne tik geriausią maršrutą rasite, bet ir surasite parkavimo vietą, yra informacija apie degalų kainas aplinkinėse degalinėse, atvaizduoti artimiausiu įkrovimo punktai elektra varomoms mašinoms. Be to, sudėtingose Europos didmiesčių sankryžose ši programėlė nurodys, kurią eismo juostą pasirinkti, o vaizdo registratoriaus funkcija padės išsiaiškinti avarijos kaltininką.

,,Komoot“ – dviratininkų programėlė, kurios dėka susiplanuoti kelionę yra atsižvelgiama į nuokalnes ir įkalnes, kelio dangą, numatomas oro sąlygas ir netgi maršruto veikimui reikalingas fizinio pasirengimo lygį.

Interneto ryšys žemėlapių programėlėms leidžia planuoti maršrutą, tačiau reikia nepamiršti, kad išvykus į tolimą šalį, navigacijos naudojimas grįžus namo gali virsti išaugusia mobiliojo ryšio sąskaita. Dėl to tolimoms kelionėms geriausia rinktis tokias programėlės, kaip „Maps.me“, kurios žemėlapius leidžia atsisiųsti dar būnant namie ir juos naudoti be interneto.

Parašykite komentarą