Gaisras Žirmūnuose: evakuota 10 žmonių

Vilniaus naujienos/Žirmūnai

Pirmadienio rytą Žirmūnų rajone, viename iš daugiabučių, kilo gaisras. Įvykis nutiko Minties gatvėje, viename iš daugiabučių.

Į įvykio vietą nedelsiant buvo išsiųstos Vilniaus valdybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Taip pat informacija buvo perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai bei Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Pasak Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovės Editos Zdanevičienės, atvykus ugniagesiams, iš buto veržėsi dūmai. „Vykdoma žmonių evakuacija. Jau 10 žmonių išvesta iš namo“, – pridūrė ji. Laimei, pirminiais duomenimis, gaisras nebuvo išplitęs už vieno buto ribų.

Kol kas pranešimų apie nukentėjusiuosius nėra, o gaisro gesinimo darbai tęsiasi. Tai įvyko miesto rajone, kuris yra žinomas dėl tankiai apgyvendintų daugiabučių, todėl greita ir efektyvi reakcija yra būtina.

Tokie įvykiai primena apie būtinybę laikytis priešgaisrinės saugos taisyklių bei turėti veiksmų planą nelaimes atveju, nes tai gali išgelbėti gyvybes.

Pagal tv3.lt

Foto tv3.lt