Gaisras Vilniaus Palydovo gatvėje sekmadienio vakarą: namas užsidegė po žaibo smūgio

Vilniaus naujienos

Sekmadienio vakarą, Palydovo gatvėje, Vilniuje, kilo didelis gaisras, apėmęs gyvenamąjį namą. Įvykis praneštas 19:22 val., kai Bendrajame pagalbos centre gautas skubus pranešimas.
Liepsnos greitai apėmė pastato struktūrą, dėl ko kyla grėsmė visam statiniui ir jo gyventojams.
Į įvykio vietą nedelsiant buvo išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Priešgaisrinės tarnybos aktyviai dirbo, siekdamos lokalizuoti liepsnas ir užkirsti kelią jų plitimui į gretimus objektus. Taip pat situacija buvo perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai, kad būtų užtikrintas greitas medicinos pagalbos suteikimas, jei tokio poreikio atsirastų.
Šiuo metu nėra pranešta apie sužeistus ar aukas, tačiau situacija vis dar yra vertinama kaip labai rimta. Gyventojai, kurie buvo namuose gaisro pradžioje, buvo evakuoti, o priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos įvertina, ar pastatas dar saugus grįžti.
Šis incidentas yra priminimas visiems miesto gyventojams apie būtinybę laikytis saugumo reikalavimų per audras, ypač atsižvelgiant į didėjantį žaibo smūgių dažnumą. Taip pat svarbu turėti veiksmų planą, kaip elgtis įvykus panašiems įvykiams, ir būti pasiruošusiems evakuacijai.
Tikimasi, kad artimiausiu metu bus gauta daugiau informacijos apie gaisro priežastis ir padarinius, taip pat apie tolesnes saugumo priemones, kurios bus įgyvendintos siekiant išvengti panašių incidentų ateityje.

Pagal lrt.lt
Foto Max LaRochelle