G. LANDSBERGIO VADOVAUJAMOS MINISTERIJOS DARBUOTUOJAS AREŠTINĖJE, SUMUŠĖ MAMĄ

Vilniaus naujienos

Smurtas  gali įvykti bet kur, štai Vilniaus policija sulaikė ir į areštinę uždarė Užsienio reikalų ministerijos darbuotoją. Įtariama, kad būdamas girtas jis smurtavo prieš savo motiną (gim. 1957 m.), o vėliau išvijo iš namų.
Konfliktas tarp sūnaus ir motinos įvyko vėlų šeštadienio vakarą, Krokuvos gatvėje. Kaip įtariama, girtas Užsienio reikalų ministerijos darbuotojas, sumušė savo mamą. Kadangi girtumą atsisakė pasitikrinti vietoje, buvo uždarytas į areštinę. Jaunas vyras, gim. 1984 m., kaip teigia policija, pradėjo spardyti motiną jai miegant. Apspardęs motiną, vyras ją išvarė iš namų. Nurodytu adresu atvykę policijos patruliai moterį rado laiptinėje. Ji pasakojo, kad URM dirbantis sūnus turi savo butą, tačiau gyvena kartu su ja. Šeštadienio vakarą būdamas girtas jis pradėjo priekaištauti dėl savo brolio. Žodis po žodžio vyras tapo agresyvus, kelis kartus spyrė jai į nugarą ir išvijo iš jos pačios namų.

Šiuo metu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo savo artimam giminaičiui ar šeimos nariui.

Parašykite komentarą