AR PAŽADAS PASTATYTI MOKYKLĄ KALNĖNUOSE NELIKS TIK PAŽADU

Vilniaus naujienos

Kaip žada Vilniaus miesto valdžia, planuojama ir toliau plėsti mokyklų tinklą ir ruošiamasi naujos progimnazijos Kalnėnų  gyvenvietėje, Rasų seniūnijoje, Flamandų gatvėje, statyboms. Miesto taryba pritarė 4,24 ha žemės sklypo pirkimui, kuriame planuojama progimnazija.

Naują mokyklą nuspręsta statyti įvertinus didelį ugdymo įstaigų vietų trūkumą Kalnėnų gyvenvietėje.  Statistika rodo, kad kasmet čia ateis daugiau kaip 220 pirmokų, o šiai teritorijai priskirta Antano Vienuolio progimnazija gali priimti tik apie 96 būsimus pirmokus. Planuojama, kad naujojoje progimnazijoje galėtų mokytis apie 800 pirmų-aštuntų klasių mokinių.

Jau šiemet Vilniuje duris atvers pirmoji iš 8 mokyklų, kurias Vilnius suplanavo atidaryti iki 2025 metų. Rugsėjo mėnesį mokiniai sugužės į naują Tolminkiemio gimnaziją Pilaitėje. Per artimiausius kelerius metus planuojama, kad naujos ugdymo įstaigos bus pastatytos rajonuose, kurie itin sparčiai plečiasi. Du darželiai-mokyklos – Perkūnkiemyje ir Tarandėje, planuojama įkurti ir 3 progimnazijas – Antakalnyje, Bajoruose bei Pavilnyje (Signatarų kvartale).

Parašykite komentarą