Pirmą kartą nepakartojamas Žirgų Grand Šou Vilniuje

Vilniaus naujienos

Kaip skelbia Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, kovo 16 d. prasideda išskirtinis renginys – Žirgų Grand Šou, kuris truks keletą dienų. Tai puiki galimybė vilniečiams ir svečiams bei visiems žirgų mylėtojams patirti įsimintinus jausmus, stebint įvairių veislių žirgų pasirodymus.

Renginio metu lankytojai galės mėgautis teatralizuotais šou, kuriuose dalyvaus tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje garsėjančios žirgų veislės. Renginyje bus galima išvysti tokias žirgų veisles kaip vieną aukščiausių žirgų Europoje – šairą, vieną brangiausių ir grakščiausių žirgų veislių atstovą – arabų veislės žirgą (išvestą Arabijos pusiasalyje), vieną seniausių žirgų veislių – achaltekų veislės žirgą (išvestą Turkmenistane), elegantišką juodąjį gražuolį – fryzą (išvestą Nyderlanduose), vieną stipriausiųjų žirgų veislių – peršerono veislės žirgą (išvestą Prancūzijoje), Lietuvos sunkiųjų arklių veislės atstovą, visų mažylių numylėtinį ponį ir dar daug kitų. Be to, lankytojai bus maloniai nustebinti įvairiais pasirodymais: nuo džigitavimo ir žirgų dueto iki tango su žirgu ir Mongolų šou su lanku.

Taip pat parodoje pasirodys kaubojai, riteriai, Ispanijos Senjoritos šokis su žirgu, ir net Šrekas su savo draugu asilu. Šou taip pat siūlo įvairias pramogas vaikams ir suaugusiems: galimybę pajodinėti žirgu ar poniu, dalyvauti loterijoje, nusifotografuoti su žirgais, taip pat ypatingą meistriškumo klasę, kurioje mažieji lankytojai galės išmokti žirgų ir ponų priežiūros pagrindų. Be to, kiekvienas vaikas, atnešęs piešinį tema „Pavasaris žirgo sieloje“, į informacinį centrą, gaus malonią dovaną. Nepaleiskite progos patirti nepakartojamų akimirkų su šiais stulbinančiais gyvūnais ir pasinerti į žirgų pasaulio magiją!

Parengta pagal litexpo.lt