Vilniuje pagaliau atidarytas Fabijoniškių baseinas

Naujienos

Šiandien, paskutinę 2018 metų dieną oficialiai atidarytas Fabijoniškių baseinas. Visi jau šiandien gali apžiūrėti patalpas, o nuo sausio 2 dienos ir pasinaudoti paslaugomis.

Norintys gruodžio 31 dieną nuo 14 val. iki 17 val. kviečiami į pažintines ekskursijas po baseino patalpas. Pirmiesiems lankytojams baseino patalpose tuo metu bus rodomas operatoriaus Ronaldo Buožio ir fotografo Roko Darulio sukurtas dokumentinis filmas apie žymiausią Lietuvos plaukikę Rūtą Meilutytę – „Rūta“.
Pirmieji baseiną išbandys sportininkai. O miesto gyventojai abonentus galės pradėti pirkti nuo sausio 2 dienos. Registracija internetu į plaukimo treniruočių grupes prasidės nuo 2019 m. sausio mėn. 3d.

1 Comment

 1. Apžiūrėjau (išbandžiau) baseiną paprastos vartotojos akimis.
  Yra pliusų – viskas nauja, švaru, veikia, rūbinėse rakinamos atskiros spintelės batams, gerai veikiantys fenai, visur turėklai, rūbinėje daug wc, ekonomiški vandens maišytuvai. Bet ir būnant labai pozityviai, negali nekristi į akis minusai.
  1. Nėra rūbinės paltams. Jeigu ateisite su kailiniais, jie gali į jūsų spintelę tiesiog netilpti. O ką, jei už brangų paltą mokėjote 5000 eurų ir norite atrodyti taip pat gražiai ir po baseino? Ar kišite sulankstę jį į persirengimo spintelę? Ar paliksite prie įėjimo nesaugomą ant vieno iš prie durų esančių pakabų stovų? Atrodo, kad baseinas būtų kokioj Ispanijoj, kur nereikia šiltų lauko drabužių.
  2. Kažkodėl perkant vienkartinį bilietą prašoma vardo, pavardės ir telefono numerio. O kiekvienas vienkartinis bilietas turi būti apmokamas atskirai. 10 kart atėjusių žmonių grupė – 10 čekių. Kaip manote, kiek užtruksite eilėje prie įėjimo, jei būsite 11-as? Prieš mane buvo 3 žmonės, užtrukau beveik 20 min. Tai gerai, kad nė vienas prieš mane nepaprašė susipažinti su asmens duomenų apsaugos politika, duomenis tai renka net perkant vienkartinį bilietą.
  3. Atėjau į baseiną su 11-mete dukra. Kažkodėl man spintelę davė viename rūbinės gale, jai kitame. Ar mums mūsų kuprinę reikėjo pasidėt rūbinės vidury? Tikiuosi, kad tai tik naujų darbuotojų nepatyrimas. Jeigu manote, kad nebuvo spintelių, buvo. Nes aplink dukros spintelę beveik visos spintelių durys buvo praviros.
  4. Na ir, žinoma, kaina. Eitume dažniau, bet mūsų 4 asmenų šeimai apsilankymas kainuoja 32 eurus. Manau, kad daug.

Parašykite komentarą