Vilniaus savivaldybė nutraukia sutartį su modulinių darželių statytojais

Miesto naujienos/Naujienos

Vilniaus miesto savivaldybė nusprendė nutraukti sutartį su bendrove „Litcon“, kuri ketino sostinėje pastatyti 4 modulinius darželius. Sprendimas priimtas, nes darželių vis dar nėra.
Moduliniai darželiai turėjo būti tai, kas padės išspręsti problemas dėl vietų vaikams ikimokyklinėse Vilniaus įstaigose. Tačiau, kaip aiškėja, taip neįvyko. Šių metų pavasarį, balandžio 2 dieną, savo svetainėje „Litcon“ skelbė statanti 4 modulinius darželius. „Projekto užsakovas – Vilniaus miesto savivaldybė, bendra sutarčių vertė – 5,28 mln. eurų. Nauji moduliniai darželiai bus statomi prie lopšelių-darželių „Gabijėlė“ (Gabijos g. 1, Pašilaičiuose), „Atžalėlės“ (Antakalnio g. 74, Antakalnyje), „Gintarėlis“ (Didlaukio g. 35, Baltupiuose) ir „Medynėlis“(A. P. Kavoliuko g. 5, Karoliniškėse). Pastačius modulinius darželius bus sutvarkyta ir darželių teritorija– įrengtos pavėsinės, vaikų žaidimų aikštelės, takai. Kiekvienam iš 4 modulinių darželių suplanuota po 6 grupes, kurias lankys apie 15–17 vaikų. Planuojama, kad modulinių darželių statybos baigsis 2018-ųjų metų rudenį“, – rašė bendrovė.
Tačiau atėjo ir 2019-ieji, o darželiai net nepradėti statyti, kas Vilniaus savivaldybei ir tapo priežastimi nutraukti su bendrove sutartį.
Moduliniai darželiai taip pat buvo suplanuoti ir jau baigiami pastatyti šalia darželių „Vandenis“ (P.Žadeikos g. 14A, Fabijoniškėse), ir „Strazdelis“ (I.Šimulionio g. 14, Karoliniškėse).

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas viešai.

*