Miestas, kuriame gera gyventi

Vilniaus jaunimo informacijos centras

Vilniaus jaunimo informacijos centras

Jaunimo lyga

Ar esi atsidūręs situacijoje, kai skubiai reikėjo tikslių žinių tam tikroje srityje? Ar susidūrei su informacijos stokos ir nepatikimumo problemomis, atsakymų ieškodamas internete? Ar tėvų bei draugų duodami patarimai kada nors pasirodė pernelyg subjektyvūs? Jei tau pažįstami šie sunkumai, turėtum nudžiugti, sužinojęs, jog jiems atėjo galas, nes 2014 m. Vilniuje atidarytas pirmasis Lietuvoje jaunimo informacijos centras.

Vilniaus savivaldybės patalpose (Konstitucijos pr. 3) įsikūrusiame centre tavęs laukia specialistai, pasiruošę pagelbėti ir suteikti informacijos rūpima tema. Centre konsultuojama 12 jaunimui aktualių temų, tokių kaip darbas, mokymasis, laisvalaikis, savanorystė, psichologinė ir socialinė pagalba, tarptautinis mobilumas. Taip pat pas mus gali rasti informacinį stendą su informacija Tau aktualiomis temomis. Vilniaus jaunimo informacijos centre organizuojami informaciniai renginiai, skirti pačiam įvairiausiam jaunimui.

Į centrą gali užsukti darbo dienomis nuo 14 iki 18 val. kreiptis el. paštu: jaunimas@vilnius.lt  arba skambinti telefonu (8-5) 211 2210.

Jaunimo informacijos centre laukiami ne tik jauni žmonės nuo 14 iki 29 metų, bet ir tėvai, jaunimo darbuotojai bei visi žmonės, susiję su jaunimu.

Centras yra įsteigtas Vilniaus miesto savivaldybės jaunimo reikalų skyriaus iniciatyva, bendradarbiaujant su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT)

Tags:

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas viešai.

*

Paskutiniai iš

Pereiti Viršus