Po kritikos „Lietuvos geležinkeliai“ atsitraukia: ieškos verslininkų parduotuvėlėms steigti

Lietuvos naujienos/Miesto naujienos/Naujienos

Patogų keliavimo būdą kuriantys „Lietuvos geležinkeliai“ ieškos partnerių keleivių maitinimo paslaugoms teikti. Bus siekiama pritraukti privačias įmones, kurios geležinkelio stotyse pasiūlytų keleiviams šviežio ir kokybiško maisto.
Lietuvos geležinkeliai“ jau yra atlikę tyrimą apie keleivių pageidaujamas papildomas paslaugas. Artimiausiu metu bus sukurta maitinimo tinklo stotyse ir traukiniuose koncepcija. Pagal šią koncepciją privatus verslas bus kviečiamas pasiūlyti savo paslaugas. Planuojama, kad maitinimo tinklas veiks dvylikoje taškų.
„Siekiame geležinkelio stotis paversti traukos centrais. Matome rinkoje potencialą, padėsiantį atgaivinti stotis. Sieksime, kad šis potencialas būtų efektyviai panaudotas“, – kalbėjo „Lietuvos geležinkelių“ generalinis direktorius Mantas Bartuška.
„Lietuvos geležinkeliai“ kvies rinkos dalyvius į diskusijas, kuriose pristatys maitinimo projektui keliamus tikslus, išklausys rinkos dalyvių pastabas bei jų pasiūlymus. Apie susitikimo laiką bus pranešta dar šį mėnesį. Tuomet vienas ar keli maitinimo tinklo operatoriai bus atsirenkami konkurso būdu.
„Siekiame, kad mūsų keleiviai ne tik patogiai keliautų, bet ir jaukiai jaustųsi stotyse. Svarbus žingsnis gaivinant stotis – kokybiško ir šviežio maisto prekybos taškai. Vėliau stotyse galėtų kurtis ir kiti keleiviams aktualias prekes ar paslaugas siūlantys verslai. Mes šiems verslams pasiūlysime nuolatinį potencialių klientų srautą“, – sako „Lietuvos geležinkelių“ Keleivių vežimo direkcijos vadovas Linas Baužys.
Pasak L. Baužio, natūralu, kad verslui patraukliausios gali pasirodyti didžiųjų miestų stotys. Vis dėlto bus ieškoma bendradarbiavimo galimybių ir mažesnėse stotyse.
„Lietuvos geležinkelių“ ilgalaikėje strategijoje keliami ambicingi keleivių vežimo tikslai – tapti pirmuoju pasirinkimu keliaujantiems ir iki 2030 m. padvigubinti keliaujančiųjų traukiniais skaičių. Patogias keliones traukiniais pasirinkusių keleivių skaičius 2018-aisiais viršijo 5 mln.

Parašykite komentarą