Miestas, kuriame gera gyventi

Petras Gražulis: rinksiu protesto balsus

Lietuvos naujienos/Miesto naujienos/Naujienos

Paskutiniuoju prezidento rinkimų dalyviu pasiskelbęs Petras Gražulis neslepia –

savo politinę ateitį jis projektuoja galvodamas ne tik apie juos, svarsto politikas ir apie Europos Parlamentą. Skandalais ir triukšmingu elgesiu apie save dažniausiai primenantis politikas įsitikinęs, kad už jį balsuos vadinamasis „protesto elektoratas“.
Visa tai P. Gražulis dėstė laidoje „Alfa taškas“ trečiadienį. Be partijos likęs Seimo narys teigia esąs ramus, kad parašus surinks, nors to daryti dar nepradėjo, kai, pavyzdžiui, Ingrida Šimonytė reikalingus 20 tūkst. rėmėjų rado per mažiau nei parą.
Politikas pasvajoja: jeigu taptų prezidentu, siektų geresnių santykių su Baltarusija ir apie Rusijos grėsmes aktyviau kalbėtų Vakarų Europoje.
„Bandyčiau keist kiek galima santykius su Baltarusija. (…) Bandyčiau ieškot, patraukt į savo pusę, kad kuo mažesnė jam įtaka būtų Putino ir Maskvos“, – teigė P. Gražulis.
„Aš manau, kad mums reikia labiau konsoliduot Europos Sąjungos šalis, kad jos griežtesnes sankcijas taikytų Rusijai. (…) Mes turim telkt visą Europos Sąjungą, galų gale NATO, kad jie suprastų, kas yra ta Rusija. Kad tikrai ne simbolines kažkokias keliems oligarchams taikytų sankcijas“, – apie kitą kaimynę užsimena jis.
Paklaustas, kas galėtų jį remti, P. Gražulis atšauna, jog tai – populiariai vadinamas protesto elektoratas, žmonės, kurie nusivylę politinėmis institucijomis. Pašnekovas priduria, kad tai jis, o ne Naglis Puteikis, galėtų tokius patraukti. Pastarasis, P. Gražulio manymu, valstiečiams prieš pat rinkimus „įvarė peilį į nugarą“.
Tiesa, pakamantinėtas apie savo ateities planus parlamentaras pripažįsta, kad mąsto apie dvejus rinkimus.
„Be abejonės, reikia projektuoti ir toliau. (…) Galbūt europarlamento rinkimai, po to partijos kūrimas“, – sakė P. Gražulis, pridūręs, kad į Europos Parlamentą kandidatuoti galėtų kartu su Rolando Pakso judėjimu „Šaukiu aš tautą“.
Visas pokalbis su P. Gražuliu – laidos „Alfa taškas“ vaizdo įraše.

Parašykite komentarą

Paskutiniai iš

Pereiti Viršus