Pagaliau: kelininkai ėmėsi Molėtų plento rekonstrukcijos

Lietuvos naujienos/Naujienos

„Betonke“ daugelio vairuotojų vadinama atkarpa nuo Vilniaus iki Utenos neabejotinai pretenduoja į prasčiausio šalies kelio titulą. Ilgą laiką čia vairuotojai ne tik laužė savo transporto priemones, bet ir rizikavo gyvybėmis. Deja, šiame kelyje neišvengta ir skaudžių eismo įvykių.
Visgi situacija po truputį turėtų keistis. Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) praneša, kad dalis Molėtų plento jau visiškai uždaryta eismui. „Dėl kelio rekonstravimo darbų draudžiamas eismas magistralinio kelio A14 Vilnius–Utena ruože nuo 17,6 iki 20,8 km ir kreipiamas apylanka krašto keliais Nr. 172 Raudondvaris–Giedraičiai–Molėtai ir Nr. 108 Vievis–Maišiagala–Nemenčinė“, – skelbia Direkcija.
Akivaizdu, kad rekonstruojama atkarpa nėra ilga, ir tai jau spėjo sulaukti vairuotojų kritikos. „Juokinga atkarpa. Visas šis „geležinkelis“ reikalauja rimtos rekonstrukcijos“, – rašė vienas komentatorių.
Visgi LAKD direktorius Vitalijus Andrejevas jau anksčiau yra sakęs, kad dėl projektų gausos Direkcija negali susikoncentruoti vien tik į Molėtų plentą, todėl dėmesys yra skiriamas ir kitiems objektams.
Taip pat bus pastatytas pėsčiųjų viadukas į Raudondvarį. Darbus planuojama baigti šių metų rudenį.
O iki to laiko vairuotojams, panašu, teks apsišarvuoti kantrybe. Jau dabar LAKD perspėja apie vairuotojų laukiančius iššūkius. „Darbų vietoje formuojasi transporto priemonių spūstys“, – praneša Direkcija. Eismo dalyviams teks rinktis alternatyvų maršrutą – apylankos ilgis 7,73 km.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas viešai.

*