Miestas, kuriame gera gyventi

Povilas Gylys

P. Gylys paprieštaravo G. Landsbergiui: „Ar ne teisingiau būtų pasakyti: nepaisant D. Grybauskaitės, atliktas rimtas antikorupcinis veiksmas?“

Nuomonės

TS-LKD pirmininkui Gabrieliui Landsbergiui pareiškus,

kad apsivalymas nuo korupcijos, kai šiandien, įtariami korupcija, buvo sulaikyti 8 aukšti teisėjai ir 5 advokatai, – prezidentės Dalios Grybauskaitės nuopelnas, Povilas Gylys paprieštaravo G. Landsbergiui.

„Paprieštarausiu Gabrieliui Landsbergiui. Ar ne teisingiau būtų pasakyti: nepaisant D. Grybauskaitės, atliktas rimtas antikorupcinis veiksmas? Tiesiog D. Grybauskaitė neturėjo kito pasirinkimo – prokurorų pastatyta prieš faktą, ji negalėjo stabdyti teisinių veiksmų prieš galimai korumpuotus teisėjus ir advokatus. Nes tai būtų akivaizdus, akis plėšantis pasipriešinimas teisingumui. To ji, aišku, sau leisti negalėjo, nes tai būtų reiškę viešą politinį ir asmeninį susinaikinimą.

Esant kitam prezidentui, manau, gali prasidėti ir Austėjos Landsbergienės vadovaujamos „Karalienės Mortos“ istorijos tyrimas. Kol savo poste yra D. Grybauskaitė ir gyvuoja faktinis šalies vadovas, tai sunkiai įsivaizduojamas scenarijus. Aišku, kad prezidento rinkimus laimėjus I. Šimonytei, toks tyrimas irgi susidurtų su rimtomis POLITINĖMIS kliūtimis. Landsbergių šeimos ji skriausti neleistų“, – feisbuke parašė Povilas Gylys.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas viešai.

*

Paskutiniai iš

Pereiti Viršus