Miestas, kuriame gera gyventi

Lietuva kviečia Kiniją pasinaudoti ja kaip vartais į Europą

Lietuvos naujienos/Naujienos

Lietuvos Vyriausybė kviečia Kinijos kompanijas pasinaudoti šalimi kaip vartais į Europos rinką.

Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis, penktadienį susitikęs su Lietuvoje viešinčiu Kinijos politinės vadovybės Jungtinio fronto departamento vadovu You Quanu (Jou Čiuanu), pakvietė Kinijos finansų ministrą ir Nacionalinio banko vadovą dalyvauti lapkričio pabaigoje Vilniuje vyksiančiame „17+1“ (Kinijos, Vidurio ir Rytų Europos šalių) aukšto lygio Finansinių technologijų forume.

„Lietuva yra nedidelė šalis, bet esame aktyvi Europos Sąjungos narė, galime būti jums galimybių šalimi Europos Sąjungoje. Todėl kviečiame ir skatiname Kinijos kompanijas pasinaudoti Lietuva kaip vartais į Europos rinką. Kviečiame toliau intensyviai bendradarbiauti ieškant naujų galimybių viena kitos rinkose, dar labiau stiprinant dvišalius santykius”, – pranešime sakė A. Stončaitis.

Jis pabrėžė, kad Kinija – itin svarbi Lietuvos prekybos partnerė, auga abiejų šalių prekyba ir investicijos, bendradarbiavimas finansų technologijų, lazerių, gyvybės mokslų srityse.

A., Stončaitis kitą savaitę lankysis Kinijoje, kur susitiks su užsienio reikalų ministerijos, Nacionalinės plėtros ir reformų komisijos vadovais, dalyvaus „17+1“, „Expo“ parodoje, Kelio ir juostos konferencijoje, Lietuvos ir Kinijos verslo forume.

Parašykite komentarą

Paskutiniai iš

Pereiti Viršus